Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka, kajmak i šlag
Pavlaka, kajmak i šlag
283 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Slag u Spreju 250 g Hole
- Cash & Carry Plus264,99
- Trlić289,90
1.059,96 din/kg
Pavlaka za Kuvanje 0,5 l Meggle
- BB Trade351,97
- Trlić359,99
703,94 din/lMileram 21,5% mm 400 g Sabac
- Prima215,00
- VUM229,99
537,50 din/kgPavlaka za Kuvanje 20% mm 500 ml Dr Milk
- Sunce (Qvattro)179,99
- Trlić199,99
359,98 din/l
Paprika u Pavlaci 1 kg Milkop
- Trlić744,99
- Sunce (Qvattro)749,99
744,99 din/kg
Paprika u Pavlaci 450 g Milkop
- Trlić399,99
- Sunce (Qvattro)449,99
888,87 din/kg
Pavlaka za kuvanje 20% 1000ml #12 Meggle 75079
- RIČ499,99
- Aman629,99
499,99 din/lPaprika u Pavlaci 30% mm Rf
- VP Dima650,00
- Podunavlje739,99
118,18 din/kgMlekar Pavlaka 20% mm 400 G"Kruna"
- VP Dima146,00
- Luki179,90
365,00 din/kgŠlag Pena Vanila 40 g Moravka
- Prima36,00
- Luki49,90
900,00 din/kgDumil Slag 250 g
- Cash & Carry Plus164,97
- Medius227,77
659,88 din/kg
Meggle Kisela Pavlaka 12% Casa 400 g
- BB Trade161,97
- Aroma170,00
404,93 din/kgPavlaka 12% 1 kg
- Podunavlje329,99
- Mikromarket335,00
329,99 din/kgStado M.Seckana Paprika u Pavlaci 230 g
- Mikromarket219,00
- Podunavlje239,99
952,17 din/kgPavlaka Kravica 20% Čaša 180 g
- Metro88,00
- Gomex91,99
488,89 din/kg
Pavlaka za Kuvanje Imlek 20% TB 0,25 l
- Aman159,99
- Gomex164,99
639,96 din/lPaprika u pavlaci 1 kg, Mlekara Mihajlović
- Svetofor510,50
- Mere518,90
510,50 din/kgPavlaka 12%mm, 700g
- Svetofor152,40
- Mere162,00
217,71 din/kgPaprika u pavlaci 1 kg, Mlekara Finagro
- Mere535,90
- Metalac Market599,00
535,90 din/kg
Biljna slatka pavlaka MK20 500ml
- Lidl179,99
- Cash & Carry Plus191,99
359,98 din/l
Pavlaka za Slag President 500 g
- Cash & Carry Plus409,99
- Super Vero549,99
819,98 din/kgKisela Pavlaka 20% Kanta 2 kg Mlekara Granice
- Cash & Carry Plus599,99
- Fortuna Market669,99
300,00 din/kgNasa Kisela Pavlaka 20% 180 g Domaca Mlekara
- Cash & Carry Plus73,99
- Podunavlje74,99
411,06 din/kgNasa Kisela Pavlaka 20% 400 g Domaca Mlekara
- Cash & Carry Plus147,99
- Podunavlje154,99
369,98 din/kgPavlaka Kisela 10% mm 2 kg Sabac
- Metro450,00
- Cash & Carry Plus464,99
225,00 din/kgKisela Pavlaka Professional 20% 2 kg
- Metro624,00
- Cash & Carry Plus644,99
312,00 din/kg- −10%
Pavlaka Kisela 20% mm 2 kg Mlekara Homolje
- Cash & Carry Plus554,99
- Metro%599,00
277,50 din/kg Krem za Kuvanje La Cocina De Sergio 1 l
- Cash & Carry Plus259,99
- Fortuna Market279,99
259,99 din/lPavlaka Kisela Glozane 0,180 ml Mlekara Glozane
- Prima77,00
- Aman86,99
385.000,00 din/lPavlaka Kisela Glozane 700 g Mlekara Glozane
- Aman244,99
- Prima264,00
349,99 din/kgPavlaka Kisela Glozane 400 g Mlekara Glozane
- Aman129,99
- Prima139,00
324,98 din/kgPavlaka 12% Glozane 180 g Mlekara Glozane
- Prima64,00
- Aman69,99
355,56 din/kgŠlag Pena 40 g To!
- Europrom30,00
- Tekijanka34,86
750,00 din/kg
Slag krem Montare d'oro Vegan 500ml
- Maxi · Mega Maxi381,99
763,98 din/lSeoski mladi kajmak Maxi
- Maxi · Mega Maxi1.739,00
Paprika u pavlaci Maxi rinfuz
- Maxi · Mega Maxi749,90
Seoski zreli kajmak Maxi
- Maxi · Mega Maxi1.849,00
Paprika u Pavlaci Cela 1 kg Rinfuz Meggle
- Super Vero679,99
- BB Trade999,97
679,99 din/kgPaprika u Pavlaci Seckana 1 kg Rinfuz Meggle
- Super Vero679,99
- BB Trade1.079,97
679,99 din/kgŠlag Krem Gold 100 g Vanila
- Fortuna Market64,99
- Transkom 9474,90
649,90 din/kg
Imlek Pavlaka za Kuvanje 500 ml
- Europrom222,90
- VUM279,99
445,80 din/lMilovanović Pavlaka 200 g
- VUM79,99
- Transkom 9495,00
399,95 din/kgSlag 100 G30#promeks
- Euro Ša M84,00
- Transkom 9489,90
840,00 din/kg


























