Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko i mlečni napici
Mleko i mlečni napici
372 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% TB 250 ml
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+36 prodavnica235,96 din/l
−29%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1 l PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Metro185,00
+32 prodavnice149,99 din/l
−26%Dukat Čokoladno Mleko 1 l Boca
- VUM%149,00
- Cash & Carry Plus159,99
- RIČ%159,99
+33 prodavnice149,00 din/l
−38%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1 l TB
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
- Aman99,99
+33 prodavnice99,90 din/l
−10%Moja kravica čokoladno mleko 1%MM 300ml
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+33 prodavnice249,67 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Vanila 235 ml
- Leon66,99
- Lidl67,99
- ZAM69,90
+33 prodavnice285,06 din/l
−23%Mleko Sveže 2,8% mm 1,75 l Moja Kravica PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Aman%189,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−33%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
- Aleksandrović79,99
- Fortuna Market%79,99
- Šumadija Market79,99
+32 prodavnice79,99 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Jagoda 235 ml
- Cash & Carry Plus66,99
- Leon66,99
- Lidl67,99
+32 prodavnice285,06 din/l
−22%Poppy čokoladno mleko 200ml Mlekara Šabac
- Soulfood42,00
- Transkom 9443,90
- Cash & Carry Plus44,99
+31 prodavnica210,00 din/l
Mleko UHT Moja Kravica 3,2% mm D3 250 ml TB
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market66,00
+31 prodavnica259,60 din/l
−26%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% mm 500 ml PET Imlek
- Medius%99,90
- Metalac Market%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+31 prodavnica199,80 din/l
−15%Dukat Čokoladno Mleko 500 ml Boca
- Europrom%104,90
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+30 prodavnica209,80 din/l
Mleko Čokoladno Moja Kravica 230 ml Čaša
- Cash & Carry Plus62,99
- Metro63,00
- Europrom64,90
+30 prodavnica273,87 din/l
−32%Mleko Sveže Somboled 1,5% mm 1,45 l PET
- Sunce (Qvattro)%139,99
- Cash & Carry Plus148,99
- ZAM149,90
+30 prodavnica96,54 din/l
−16%Imlek Protein Čoko Šejk 0,3 l PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
- Metro159,98
+30 prodavnica516,63 din/l
−16%IMLEK PROTEIN VANILA ŠEJK 0.3l pet
- Leon153,99
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
+30 prodavnica513,30 din/l
−21%Mleko UHT Alpsko 3,5% mm 1 l
- Medius%149,90
- Aman%149,99
- ZAM159,90
+29 prodavnica149,90 din/l
−41%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1,5 l TB
- Univerexport%148,99
- Prima%149,90
- Aman%149,99
+29 prodavnica99,33 din/l
−42%Mleko Sveže Dukat 2,8% mm 2 l PET
- Transkom 94%198,00
- Šumadija Market199,90
- Metalac Market%209,99
+29 prodavnica99,00 din/l
−19%Mleko Čokoladno Moja Kravica 2x250 ml
- Transkom 9475,90
- Metro105,99
- Univerexport%108,99
+28 prodavnica151,80 din/l
−39%Mleko UHT Zdravo 2% mm 1 l TB
- Cash & Carry Plus89,99
- BB Trade%94,99
- Sunce (Qvattro)%94,99
+28 prodavnica89,99 din/l
Mleko Sveže Peštersko Imlek 3,5% mm 1 l
- Leon145,99
- Metalac Market149,00
- ZAM149,90
+28 prodavnica145,99 din/l
−21%Mleko Sveže Dukat 2,8% mm 1 l PET
- Fortuna Market123,99
- Medius%124,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%129,99
+25 prodavnica123,99 din/l
−28%Mleko Sveže 2,8% mm 1,5 l PET Dukat Somboled
- ZAM169,90
- Univerexport%169,99
- Idea · Mercator · Roda%174,99
+26 prodavnica113,27 din/l
−16%Imlek Protein Jagoda Šejk 0,3 l PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
- Metro159,98
+28 prodavnica516,63 din/l
−16%Imlek Nera Caffe Cappuccino 0,23 l Casa
- Aleksandrović119,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Aman%129,99
+28 prodavnica521,70 din/l
−33%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1,5 l TB Imlek
- Gomex%199,99
- Univerexport%219,99
- Sunce (Qvattro)%239,99
+27 prodavnica133,33 din/l
Mleko Čokoladno Moja Kravica 1 L+500 ml Gratis TB
- Metro184,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Leon197,99
+27 prodavnica123,33 din/l
−13%Imlek Flert Caffelatte Cappuccino 0,27 l PET
- Cash & Carry Plus128,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Univerexport%134,99
+25 prodavnica477,74 din/l
−16%Imlek Nera Caffe Macchiato 0,23 l
- Aleksandrović119,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Aman%129,99
+27 prodavnica521,70 din/l
−20%Mleko UHT Moja Kravica bez Laktoze 1,5% mm 1 l TB
- Medius%159,90
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Cash & Carry Plus179,99
+24 prodavnice159,90 din/l
−16%Imlek Protein Pistać Šejk 0,3 l PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
+24 prodavnice516,63 din/l
−23%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% TB 1 l
- Čutura%169,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Aroma%189,99
+25 prodavnica169,99 din/l
−11%Mleko UHT Moja Kravica 3,2% mm D3 1 l TB
- Cash & Carry Plus169,99
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- Čutura179,00
+23 prodavnice169,99 din/l
−45%Mleko UHT Moja Kravica 3,5% mm 1 l
- Šumadija Market104,99
- Aleksandrović109,99
- Mikromarket%109,99
+25 prodavnica104,99 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Keks 235 ml
- ZAM69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Metro69,99
+25 prodavnica297,45 din/l
−13%Imlek Flert Caffelatte Macchiato 0,27 l PET
- Cash & Carry Plus128,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- RIČ129,99
+23 prodavnice477,74 din/l
Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 500 ml TB
- Cash & Carry Plus89,99
- RIČ94,99
- Metalac Market99,00
+24 prodavnice179,98 din/l
−13%Milk Shake Shaky Berry Blue Imlek 230 ml
- Medius%69,90
- Senta Promet73,85
- Cash & Carry Plus74,99
+24 prodavnice303,91 din/l
−10%Mleko Čokoladno Imlek 3x250 Ml+250 ml Gratis
- Cash & Carry Plus170,99
- Profi176,99
- Univerexport%188,99
+23 prodavnice227,99 din/l
−13%Milk Shake Sunset Red Shaky Imlek 230 ml
- Medius%69,90
- Senta Promet73,85
- Cash & Carry Plus74,99
+23 prodavnice303,91 din/l
−24%Mleko Čokoladno Bela Čokolada Dukat 500 ml
- Europrom%104,90
- Univerexport%109,99
- BB Trade119,97
+23 prodavnice209,80 din/l
−13%Mleko Sveže Dr Milk 2,8% mm 1 l PET
- RIČ104,99
- Medius%109,90
- Cash & Carry Plus119,99
+23 prodavnice104,99 din/l
−16%Imlek Nera Caffe Ice Coffee Latte 0,23 l Casa
- Aman%129,99
- Cash & Carry Plus134,99
- Univerexport%137,99
+23 prodavnice565,17 din/l
Mleko UHT Protein bez Laktoze Kravica 0,5% mm 1 l
- Podunavlje223,65
- Metalac Market225,00
- VUM229,99
+22 prodavnice223,65 din/l
Moja Kravica Čokoladno Mleko-Koko 250 ml TB
- Cash & Carry Plus62,99
- Mega Maxi64,99
- Morava65,00
+22 prodavnice251,96 din/l































