Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka, kajmak i šlag
Pavlaka, kajmak i šlag
283 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−24%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 400 g
- Europrom%149,90
- Prima%149,90
- Šumadija Market149,90
+38 prodavnica374,75 din/kg
−25%Meš.Proiz.Krem za Kuvanje Polimark 500 ml
- Šumadija Market199,90
- VUM%209,99
- VP Dima%218,90
+36 prodavnica399,80 din/l
−29%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 700 g
- BB Trade%239,99
- Europrom%239,99
- Idea · Mercator · Roda%239,99
+33 prodavnice342,84 din/kg
−31%Kajmak Namaz Ala Mlekara Šabac 250 g
- Soulfood189,00
- Cash & Carry Plus199,99
- VUM%199,99
+34 prodavnice756,00 din/kg
−21%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 180 g
- VUM%79,00
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Cash & Carry Plus88,99
+32 prodavnice438,89 din/kg
−27%Meš.Proiz.Krem za Kuvanje Polimark 200 ml
- Šumadija Market84,90
- ZAM%99,90
- VUM107,00
+33 prodavnice424,50 din/l
−7%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 250 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Leon139,99
+30 prodavnica539,96 din/l
−17%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 200 g
- Cash & Carry Plus143,99
- Univerexport%149,99
- Soulfood%164,99
+30 prodavnica719,95 din/kg
−17%Kajmak Namaz Ala Mlekara Šabac 150 g
- Metro154,99
- Soulfood159,00
- RIČ159,99
+30 prodavnica1.033,27 din/kg
−12%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 500 g
- Medius%249,90
- Leon255,99
- Cash & Carry Plus259,99
+29 prodavnica499,80 din/l
−37%Meš.Proiz.Krem za Priprem.Šlaga Patisserie 500 ml
- Univerexport%189,99
- Cash & Carry Plus192,99
- Metro194,00
+28 prodavnica379,98 din/l
Meš.Proiz.Krem za Kuvanje Imlek 500 ml
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM219,90
- VUM219,99
+27 prodavnica419,98 din/l
−26%Dr Milk kisela pavlaka 20% mm 400g casa
- Medius%119,90
- Metalac Market%129,99
- Šumadija Market134,90
+27 prodavnica299,75 din/kg
−30%Paprika u Pavlaci Meggle Ljuta Čaša 230 g
- Mikromarket%149,99
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
+26 prodavnica652,13 din/kg
−22%Šlag Krem Slatka Pavlaka C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Šumadija Market159,90
- Fortuna Market174,99
+26 prodavnica866,67 din/kg
−13%Dr Milk kisela pavlaka 20% mm 180g casa
- Cash & Carry Plus66,99
- Medius%68,90
- Metalac Market69,00
+25 prodavnica372,17 din/kg
−21%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 500 g
- Metro%289,00
- Cash & Carry Plus294,99
- Čutura339,99
+24 prodavnice578,00 din/kg
Meš.Proiz.Krem za Kuvanje Imlek 250 ml
- VUM119,99
- Europrom123,00
- Podunavlje123,75
+24 prodavnice479,96 din/l
−22%Šlag Krem Vanila C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- Transkom 94179,99
+24 prodavnice866,67 din/kg
−22%Šlag Pena Classic C 40 g
- Cash & Carry Plus64,99
- Čutura%69,99
- Trnava Promet72,00
+23 prodavnice1.624,75 din/kg
−5%Pavlaka za Šlag Moja Kravica 250 ml
- Cash & Carry Plus169,98
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- Metro189,00
+20 prodavnica679,92 din/l
−28%Šlag Pena Univerzalna C 500 g
- Šumadija Market359,90
- Transkom 94385,00
- VUM%399,00
+22 prodavnice719,80 din/kg
Paprika u Pavlaci Seckana Blaga Meggle 230 g
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- RIČ179,99
+22 prodavnice734,78 din/kg
−18%Kajmak Namaz Kajmako Dr Milk 250 g
- VUM%179,99
- Sunce (Qvattro)184,99
- Idea · Mercator · Roda%189,99
+20 prodavnica719,96 din/kg
−25%Pavlaka za kafu Campina 10x10g
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon79,99
- Tekijanka87,99
+21 prodavnica749,90 din/kg
−23%Kisela Pavlaka Moja Kravica 12% mm 700 g
- Super Vero%198,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Cash & Carry Plus229,99
+19 prodavnica284,27 din/kg
Kajmak Namaz President 250 g
- BB Trade295,97
- Cash & Carry Plus424,99
- Metro430,00
+21 prodavnica1.183,88 din/kg
−19%Šlag Krem Vanila C 58 g
- Univerexport%88,99
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
+20 prodavnica1.534,31 din/kg
−22%Šlag Krem Čokolada C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Šumadija Market159,90
- Fortuna Market174,99
+21 prodavnica866,67 din/kg
−27%Pavlaka za Kuvanje Meggle 20% mm 500 ml
- Medius%234,90
- Cash & Carry Plus259,99
- Metro281,00
+20 prodavnica469,80 din/l
−30%Meš.Proiz.Krem za Kuvanje Gran Cucina 500 ml
- Leon179,99
- Fortuna Market209,99
- Idea · Mercator · Roda%209,99
+18 prodavnica359,98 din/l
Mileram Mlekara Šabac 21,5% mm 400 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Profi213,99
- Europrom214,90
+20 prodavnica499,98 din/kg
−24%Kajmak Namaz President 100 g
- ZAM179,90
- Univerexport%179,99
- BB Trade189,97
+20 prodavnica1.799,00 din/kg
Meš.Proiz.Šlag u Spreju Topping Cesibon 250 ml
- Cash & Carry Plus234,99
- ZAM249,90
- Tekijanka249,99
+20 prodavnica939,96 din/kg
−17%Krem za Šlag 200 ml Polimark
- ZAM99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Senta Promet%99,99
+19 prodavnica499,50 din/l
Kisela Pavlaka Moja Kravica Masl.Paradajz 150 g
- Cash & Carry Plus99,99
- VUM104,99
- Senta Promet105,43
+19 prodavnica666,60 din/kg
−25%Meš.Proiz.Krem za Priprem.Šlaga Whiping Cream 200 g
- Cash & Carry Plus92,99
- Tekijanka%99,99
- Fortuna Market109,99
+19 prodavnica464,95 din/l
−16%Mileram Zdravo 22% mm 400 g
- Univerexport%189,99
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+17 prodavnica474,98 din/kg
−28%Šlag Krem Beli 500 g C
- Šumadija Market359,90
- Transkom 94385,00
- VUM%399,00
+19 prodavnica719,80 din/kg
−8%Pavlaka Fermentisana Dr Milk 20% mm 700 g Kantica
- Euro Ša M258,00
- Metalac Market259,00
- Europrom259,90
+18 prodavnica368,57 din/kg
−10%Meš.Proiz.Šlag Krem Zaslađen Polimark 500 ml
- Metro199,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero%219,99
+17 prodavnica399,98 din/l
Kisela Pavlaka Moja Kravica Krastavac Mirođ. 150 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Aroma103,90
- Metalac Market109,00
+17 prodavnica666,60 din/kg
Kisela Pavlaka Imlek 20% mm 180 g
- Metro80,41
- Roda87,99
- ZAM89,90
+17 prodavnica446,72 din/kg
−24%Šlag Krem Moravka 500 g
- Fortuna Market%209,99
- Prima%254,90
- Trnava Promet294,00
+17 prodavnica419,98 din/kg
−10%Meš.Proiz.Krem za Priprem.Šlaga Patisserie 200 ml
- Cash & Carry Plus94,99
- RIČ99,99
- VP Dima105,00
+16 prodavnica474,95 din/l
Kisela Pavlaka 20% mm Čaša 400 g Granice
- Cash & Carry Plus139,99
- Profi145,99
- Metalac Market149,00
+16 prodavnica349,98 din/kg
−19%Kisela Pavlaka Imlek 20% mm 400 g
- Medius%154,90
- Univerexport%159,99
- Metro162,00
+16 prodavnica387,25 din/kg
−26%Meš.Proiz.Krem za Priprem.Šlaga Whiping Cream 500 g
- Cash & Carry Plus189,99
- ZAM%199,90
- Morava%205,90
+16 prodavnica379,98 din/l






























