Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka, kajmak i šlag
Pavlaka, kajmak i šlag
283 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Šlag Pena sa Vodom Aleva 40 g
- Roda68,99
- Mercator69,99
- Podunavlje69,99
+6 prodavnica1.724,75 din/kg
Kisela Pavlaka Zdravo 20% mm 700 g
- Aman299,99
- Roda309,99
- Univerexport309,99
+6 prodavnica428,56 din/kg
Šlag Pena Dr.Oetker 40 g
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea · Mercator · Roda92,40
- Euro Ša M93,00
+4 prodavnice2.249,75 din/kg
Paprika u Pavlaci Blaga 400 g Meggle
- Cash & Carry Plus269,99
- Aleksandrović279,99
- VP Dima289,00
+6 prodavnica674,98 din/kg
Pavlaka za Kuvanje od Soje Alpro 250 ml
- Maxi Online · Mega Maxi200,99
- Idea · Mercator · Roda265,20
- Super Vero272,99
+2 prodavnice803,96 din/l
−22%Krem za Kuvanje Cuisine 500 ml
- Univerexport%218,99
- Super Vero%234,99
- Idea · Mercator · Roda249,99
+3 prodavnice437,98 din/l
−6%Paprika u Pavlaci Meggle 700 g
- Univerexport505,99
- Aman542,99
- Metro550,85
+5 prodavnica722,84 din/kg
Mileram Biljni 400 g Genie
- Mega Maxi299,99
- Fortuna Market319,99
- Super Vero334,99
+5 prodavnica749,98 din/kg
Posni Šlag 200 g Joker
- Leon129,99
- Čutura199,99
- Mere227,90
+5 prodavnica649,95 din/kg
−18%Pavlaka Kampina 200 ml
- Euro Ša M149,00
- Trlić149,90
- Sunce (Qvattro)%164,99
+5 prodavnica745,00 din/l
Kisela Pavlaka 12% mm Šabačka Mlekara 400 g
- Cash & Carry Plus149,99
- VUM156,99
- Euro Ša M158,00
+5 prodavnica374,98 din/kg- −22%
Kisela Pavlaka 180 ml Šabačka Mlekara
- Transkom 94%61,90
- Trlić69,99
- Euro Ša M70,00
+5 prodavnica343,89 din/kg - −12%
F&D Cooking krem 1l 23%mm Silbo
- Cash & Carry Plus369,99
- Super Vero%399,99
- Čutura409,99
+5 prodavnica369,99 din/l 
Kisela Pavlaka Granice 20% mm 700 g
- Cash & Carry Plus229,99
- Univerexport269,99
- Fortuna Market279,99
+4 prodavnice328,56 din/kg
−6%Kisela Pavlaka Meggle 20% mm 180 g
- Super Vero%87,99
- Luki89,00
- Idea · Mercator · Roda89,99
+2 prodavnice488,83 din/kg
Šlag Pena Aleva 40 g
- Mercator · Roda79,99
- Idea82,99
- Super Vero82,99
+3 prodavnice1.999,75 din/kg
−17%Šlag Krem Vanila Aleva 65 g
- Univerexport%91,99
- Euro Ša M93,00
- Cash & Carry Plus94,99
+4 prodavnice1.415,23 din/kg
Šlag Pena Super Ponuda Aleva 40 g 4/1
- Roda228,99
- Mercator234,99
- Cash & Carry Plus238,10
+4 prodavnice1.431,19 din/kg
Mešoviti Proizvod Krem Šlag Zaslađen 26% mm Imlek 500 ml TB
- Tekijanka241,05
- ZAM269,90
- Univerexport274,99
+4 prodavnice482,10 din/lKajmak Mladi Tamnavski 65% mm Dr Milk 250 g
- VUM424,99
- Trlić459,99
- Šumadija Market460,00
+4 prodavnice1.699,96 din/kg
Unijapak Šlag Krem Beli 200 g
- Trnava Promet131,00
- VUM149,99
- Metalac Market155,00
+4 prodavnice655,00 din/kg
Pavlaka za Kuvanje 20% mm 1 l Meggle
- Metro580,00
- Idea · Mercator · Roda585,69
- Super Vero619,99
+2 prodavnice580,00 din/l
Šabačka Pavlaka 400 g 20% mm
- Cash & Carry Plus159,99
- Europrom179,90
- Transkom 94179,90
+4 prodavnice399,98 din/kg
Kajmak Carski Mladi 65% mm 250 g
- Metalac Market385,00
- VUM399,99
- Cash & Carry Plus405,00
+4 prodavnice1.540,00 din/kg
−17%Orasi Slatka Pavlaka 200 Ml-Posno
- VP Dima%99,90
- Aman99,99
- Trlić139,99
+3 prodavnice499,50 din/l
Šlag u Spreju Biljni Halta 250 g
- Univerexport319,18
- Cash & Carry Plus329,98
- Roda369,99
+3 prodavnice1.276,72 din/kg
Hulala Slatka Biljna Pavlaka 1 l
- Cash & Carry Plus369,99
- VUM399,00
- Morava410,00
+3 prodavnice369,99 din/l- −1%
Tamnavski Mladi Kajmak 65% mm 450 g Dr Milk
- Metro720,00
- Sunce (Qvattro)%759,99
- Trlić779,99
+3 prodavnice1.600,00 din/kg Pavlaka Fermentisana Dr Milk 12% mm 180 g Casa
- VUM59,99
- Podunavlje64,99
- Trlić64,99
+3 prodavnice333,28 din/kg
Paprika u pavlaci 20%mm 400g Milk House
- Leon289,99
- Metalac Market339,00
- Podunavlje340,55
+3 prodavnice724,98 din/kg
Pavlaka 700 ml 20% mm "Ekofil" 1/6
- Cash & Carry Plus239,99
- Fortuna Market239,99
- Sunce (Qvattro)239,99
+3 prodavnice342,84 din/kg
−17%Orasi Pavlaka za Kuvanje 200 Ml-Posno
- VP Dima%99,90
- Aman99,99
- Trlić139,99
+2 prodavnice499,50 din/l
Paprika u Pavlaci Seckana Zapis Tare 230 g
- Europrom159,90
- ZAM169,90
- BB Trade179,97
+2 prodavnice695,22 din/kg
−17%Šlag Krem Čokolada Aleva 65 g
- Univerexport%91,99
- Euro Ša M93,00
- Europrom99,90
+2 prodavnice1.415,23 din/kg
Mešoviti Proizvod Krem Šlag Zaslađen 26% mm Imlek 200 ml TB
- Univerexport136,99
- Senta Promet137,52
- Soulfood144,99
+2 prodavnice684,95 din/l- −6%
Šlag Pena Libero 100 g
- Cash & Carry Plus64,99
- Trlić69,99
- Šumadija Market74,00
+2 prodavnice649,90 din/kg 
Pavlaka za Kuvanje 20% 200 ml Meggle
- Euro Ša M172,00
- BB Trade181,97
- Europrom213,00
+2 prodavnice860,00 din/lKisela pavlaka 12%mm kantica 700g Granice
- Cash & Carry Plus184,99
- Metalac Market199,00
- Fortuna Market199,99
+2 prodavnice264,27 din/kgMileram 0,38 kg Zapis Tare
- Europrom119,90
- VUM169,99
- ZAM179,90
+2 prodavnice315,53 din/kg
−7%Slatka Pavlaka 30% mm 200 ml Lactofree
- Super Vero%214,99
- Aroma239,99
- Aman249,99
+2 prodavnice1.074,95 din/l
−19%Meggle pavlaka za kuvanje 10% mm 200ml Lactofree
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Super Vero%179,99
- Aman199,99
+1 prodavnica849,95 din/l
Paprika u Pavlaci Blaga 700 g Meggle
- Cash & Carry Plus399,99
- Super Vero526,99
- Roda619,99
+2 prodavnice571,41 din/kgTo! Kisela Pavlaka 180 g 20% mm
- Leon59,99
- Tekijanka68,39
- Metalac Market69,99
+2 prodavnice333,28 din/kgTo! Kisela Pavlaka 400 g 20% mm
- Leon125,99
- Podunavlje137,95
- Metalac Market139,00
+2 prodavnice314,98 din/kgTo! Kisela Pavlaka 700 g 20% mm
- Leon227,99
- Metalac Market229,00
- Tekijanka249,99
+2 prodavnice325,70 din/kgTo Šlag Pena Vanila 500 g
- Leon149,99
- VUM252,99
- Podunavlje289,99
+2 prodavnice299,98 din/kg
Krem za kuvanje neutralan Maxi 500ml
- Profi144,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go147,99
289,98 din/l
Šlag krem Maxi 500ml
- Profi179,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi188,99
- Shop&Go196,99
359,98 din/l



































