Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka, kajmak i šlag
Pavlaka, kajmak i šlag
283 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Šlag Sprej Biljni 250 g Sweet Chef
- Idea · Mercator · Roda249,99
999,96 din/kg
Pavlaka 20% mm 180 g K Plus i
- Idea · Mercator · Roda69,99
388,83 din/kgPavlaka 20% mm 180 g Kulpinka
- Idea · Mercator · Roda109,99
611,06 din/kgMileram 30% mm 180 g Kulpinka
- Idea · Mercator · Roda119,99
666,61 din/kg
Pavlaka 20% mm 180 g Umk
- Idea · Mercator · Roda74,99
416,61 din/kg
Paprika u Pavlaci 230 g Umk
- Idea · Mercator · Roda179,99
782,57 din/kgPavlaka 20% mm 180 g Rial
- Idea · Mercator · Roda34,50
191,67 din/kg
Šlag Pena 500 g Sweet Chef
- Idea · Mercator · Roda319,99
639,98 din/kgŠlag Pena 1 kg Sweet Chef
- Idea · Mercator · Roda608,72
608,72 din/kg
Šlag Krem 500 g Sweet Chef
- Idea · Mercator · Roda339,99
679,98 din/kg
Šlag Krem 200 g Sweet Chef
- Idea · Mercator · Roda149,99
749,95 din/kg
Kajmak Zlatiborski Mladi 250 g Umk
- Idea · Mercator · Roda419,99
1.679,96 din/kg
Kajmak Namaz K Plus 250 g
- Idea · Mercator · Roda199,99
799,96 din/kg
Šlag Pena 40 g Sweet Chef
- Idea · Mercator · Roda39,99
999,75 din/kg
Šlag Pena 3x40 g Sweet Chef
- Idea · Mercator · Roda114,99
958,25 din/kgPavlaka 20% mm 180 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda64,99
361,06 din/kg
Krem za Kuvanje 200 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda99,99
499,95 din/lPaprika u Pavlaci Rnf Umk
- Idea · Mercator · Roda699,90
Kajmak Mladi Suvoborski Rnf Umk
- Idea · Mercator · Roda1.599,90

Pavlaka 20% mm 180 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda69,99
388,83 din/kg
Pavlaka 20% mm 400 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda149,99
374,98 din/kg
Pavlaka 20% mm 700 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda259,99
371,41 din/kg
Pavlaka bez Laktoze 180 g Free Zone
- Idea · Mercator · Roda86,99
483,28 din/kg
Pavlaka 12% mm 180 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda54,99
305,50 din/kg
Pavlaka 12% mm 400 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda119,99
299,98 din/kg
Pavlaka 12% mm 700 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda199,99
285,70 din/kgKrem za Kuvanje Professional Brik 1 l Polimark
- Metro340,00
- ZAM349,90
- Cash & Carry Plus369,99
340,00 din/lPavlaka za Kuvanje 20% 0,25 l TB+ Imlek Krem za Kuvanje 20% 0,5 l Tb+merica
- Europrom373,90
- Aman399,99
- Aleksandrović429,99
747,80 din/lTo Šlag Pena Vanila 250 g
- VUM125,99
- Europrom139,90
- Tekijanka153,45
503,96 din/kg
Krem za kuvanje Cucina d'oro Vegan 500ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi399,99
799,98 din/l
Kisela pavlaka bez lak. 20%mm 180g NP
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi86,99
483,28 din/kg
Mileram Maxi 22%mm 400g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi189,99
474,98 din/kg
Kisela pavlaka 12% mm Maxi 400g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi117,99
294,98 din/kg
Kisela pavlaka 12%mm Maxi 180g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi56,99
316,61 din/kg
Mlečni Dezert Čokolada Šlag 200 g Neuburger
- Europrom79,90
- BB Trade79,97
- Prima81,00
399,50 din/kgC Šlag 1/2 Vešić
- Transkom 94329,00
- VUM329,99
- Euro Ša M343,00
C Šlag 1/1 Vešić
- Transkom 94599,00
- VUM599,99
- Euro Ša M625,00
Kajmak Mladi Zapis Tare Rf
- Euro Ša M1.335,00
- Univerexport1.599,00
Šlag Pena Economy Aleva 38 g
- Super Vero74,99
- Univerexport75,84
1.973,42 din/kgKisela Pavlaka Stado Moje 20% mm 380 g
- Univerexport168,56
- BB Trade183,97
443,58 din/kgŠlag krem čokolada 60 g Joker
- Trnava Promet49,00
- Trlić64,90
816,67 din/lŠlag pena 100 g Joker
- Trnava Promet52,00
- Trlić69,00
520,00 din/kgŠlag krem beli 1/1 Joker 10
- Trnava Promet501,00
- Trlić659,00
Šlag krem vanila 1/1 Joker
- Trnava Promet501,00
- Trlić679,00
501,00 din/kg
Šlag pena 500 g Joker
- Trnava Promet234,00
- Trlić299,90
468,00 din/kgPosni šlag 55 g Joker
- Trnava Promet68,00
- Trlić79,99
1.236,36 din/kgŠlag krem beli 500 g Vanila
- Trnava Promet234,00
- Trlić329,00
468,00 din/kg
Neutralna Pavlaka Panna Premium 200 ml
- Cash & Carry Plus88,50
- Trlić109,99
442,50 din/l

















