Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Šlag Pena 1 kg Sweet Chef
Šlag Pena 1 kg Sweet Chef
Pakovanje 1 kg 3 prodavnice Barkod 8605002342268
608,72 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
608,72 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
608,72 din608,72 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta608,72 din608,72 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta608,72 din608,72 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 608,72 | 608,72 |
| 01.09.2026. | 608,72 | 608,72 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Šlag krem beli Slatka Pavlaka C 180g
- Trnava Promet%156,00
- Šumadija Market159,90
- Fortuna Market174,99
+26 prodavnica866,67 din/kg
−22%Šlag Krem Vanila C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- Transkom 94179,99
+24 prodavnice866,67 din/kg
−22%Šlag Pena Classic C 40 g
- Cash & Carry Plus64,99
- Čutura%69,99
- Trnava Promet72,00
+23 prodavnice1.624,75 din/kg
−28%Šlag Pena Univerzalna C 500 g
- Šumadija Market359,90
- Transkom 94385,00
- VUM%399,00
+22 prodavnice719,80 din/kg
−19%Šlag Krem Vanila C 58 g
- Univerexport%88,99
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
+20 prodavnica1.534,31 din/kg
−22%Šlag Krem Čokolada C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Šumadija Market159,90
- Fortuna Market174,99
+21 prodavnica866,67 din/kg
−28%Šlag Krem Beli 500 g C
- Šumadija Market359,90
- Transkom 94385,00
- VUM%399,00
+19 prodavnica719,80 din/kg
−24%Šlag Krem Moravka 500 g
- Fortuna Market249,99
- Prima%254,90
- Trnava Promet294,00
+18 prodavnica499,98 din/kg









