Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka, kajmak i šlag
Pavlaka, kajmak i šlag
283 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Kisela pavlaka 20%mm Maxi 700g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go229,99
328,56 din/kg
Kisela pavlaka 20%mm Maxi 400g
- Profi134,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go139,99
337,48 din/kg
Kisela pavlaka 20%mm Maxi 180g
- Profi69,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi71,99
- Shop&Go73,99
388,83 din/kg
Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 1 kg
- Metro590,00
- Super Vero609,99
- Univerexport612,99
+1 prodavnica590,00 din/kg
Krem za Kuvanje Gran Cucina 1 l
- Cash & Carry Plus349,99
- Metro455,99
- Univerexport527,99
+1 prodavnica349,99 din/lPaprika u Pavlaci Seckana Zapis Tare Rf
- Europrom430,00
- VUM499,99
- Euro Ša M534,00
+1 prodavnica143,33 din/kom
Šlag Pena Libero 500 g
- Cash & Carry Plus289,99
- Šumadija Market340,00
- Trlić359,99
+1 prodavnica579,98 din/kgPaprika u Pavlaci Seckana Stado Moje 470 g
- Metro269,00
- Leon315,99
- Gomex492,75
+1 prodavnica572,34 din/kg
Pavlaka za Kuvanje Organska od Soje Joya 200 ml
- Fortuna Market179,99
- BB Trade189,97
- Europrom199,90
+1 prodavnica899,95 din/l
−40%Ar Cucina D Oro Neutralni Krem 200 ml
- Super Vero%94,99
- Soulfood129,99
- Šumadija Market141,00
+1 prodavnica474,95 din/l
Imlek Pavlaka Kravica 12% 180 g Casa
- BB Trade48,97
- Prima79,00
- Soulfood79,99
+1 prodavnica272,06 din/kgŠlag Pena 100 g Gold Pack
- Trnava Promet58,00
- Fortuna Market64,99
- Transkom 9469,00
+1 prodavnica580,00 din/kg
Šlag Krem Beli 100 g Joker
- Čutura39,99
- Trnava Promet63,00
- Metalac Market65,00
+1 prodavnica399,90 din/kgŠlag Krem Beli 500 g Joker
- Čutura219,99
- Trnava Promet259,00
- Metalac Market269,00
+1 prodavnica439,98 din/kg
Pavlaka za Kuvanje 0,5 l Meggle
- Tekijanka344,77
- Luki349,00
- Trlić359,99
+1 prodavnica689,54 din/l
Pastir Paprika u Pavlaci 230 g
- Tekijanka130,22
- RIČ195,00
- BB Trade254,97
+1 prodavnica566,17 din/kg
Paprika u Pavlaci 700g kantica Milk House
- Čutura489,99
- RIČ489,99
- Metalac Market499,00
+1 prodavnica699,99 din/kgZimland Kisela Pavlaka 400 g
- Aman134,99
- Cash & Carry Plus134,99
- Sunce (Qvattro)139,99
+1 prodavnica337,48 din/kg- −1%
Zimland Kisela Pavlaka 180 g
- Cash & Carry Plus62,99
- Sunce (Qvattro)%66,99
- Aman69,99
+1 prodavnica349,94 din/kg 
Šlag Krem Beli 1/1 kg Yumis
- Roda752,99
- Tekijanka756,62
- Mercator774,99
+1 prodavnica
−10%Seoski mladi kajmak Maxi 270g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%419,99
1.555,52 din/kg
Kisela pavlaka 12%mm Maxi 700g
- Profi194,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi199,99
278,56 din/kg
Mlečni Dezert Vanila Šlag 200 g Neuburger
- Senta Promet74,99
- Europrom79,90
- BB Trade79,97
+1 prodavnica374,95 din/kg
Mešoviti Proizvod Biljni Krem za Kuvanje Halta Cucina 1 l
- Fortuna Market359,99
- Cash & Carry Plus400,00
- Univerexport513,99
359,99 din/l
Šlag u Spreju Lactofree Meggle 250 ml
- Aroma344,20
- Univerexport348,99
- Aman349,99
1.376,80 din/l
Imlek Kr.Pavlaka za Kuvanje 20% mm 0,5Ltb
- Aleksandrović239,99
- Gomex279,99
- Soulfood299,99
479,98 din/lŠlag Krem Gold 500 g Beli
- Trnava Promet267,00
- Fortuna Market269,99
- Podunavlje339,99
534,00 din/kgŠlag Krem Vanila 100 g Joker
- Čutura39,99
- Trnava Promet63,00
- Trlić84,90
399,90 din/kg
−40%Cucina D Oro Neutralni Krem 500 ml
- Super Vero%174,99
- Šumadija Market265,00
- Trlić299,99
349,98 din/lKajmak Katunski 250 g Kuc
- Transkom 94219,90
- BB Trade249,97
- Trlić249,99
879,60 din/kg
Paprika u Pavlaci 250 g Kuc
- BB Trade200,10
- Tekijanka241,17
- Trlić259,00
800,40 din/kgDr Milk Tamnavski Mladi Kajmak 65% mm 1 kg
- Metro1.400,00
- ZAM1.599,00
- Trlić1.599,99
1.400,00 din/kg
Milkop Kajmak 1 kg
- Trlić979,00
- Čutura1.399,99
- Metro1.485,49
979,00 din/kg
Mladi Kajmak Zimland 1 kg
- Cash & Carry Plus1.199,99
- Fortuna Market1.499,99
- Trlić1.599,99
1.199,99 din/kgPavlaka Neutralna Panna Premium 500 g
- Leon139,99
- Cash & Carry Plus147,36
- Trlić179,99
279,98 din/kg
Pavlaka Sojina BIO 200 ml Alinor
- Roda249,99
- Mercator299,99
- Idea309,99
1.249,95 din/lŠlag Posni 100 g Kafatex
- Fortuna Market139,99
- Metalac Market145,00
- VP Dima155,00
1.399,90 din/kgŠlag Pena-Krema Bela 500 g Unijapak
- Metalac Market369,00
- VP Dima385,00
- Tekijanka394,54
738,00 din/kg
Šlag Krem Čokolada 60 g CP
- Prima112,00
- Čutura114,99
- VP Dima119,00
1.866,67 din/kg
−9%Šlag 40 g sa Vodom C 1/34
- VUM%69,99
- VP Dima84,90
- Prima86,00
1.749,75 din/kgZapis Tare Kisela Pavlaka 20% mm 700 g
- Europrom269,90
- ZAM279,90
- Euro Ša M302,00
385,57 din/kg
Biomlek Mladi Kajmak 200 g
- Sunce (Qvattro)289,99
- Šumadija Market304,00
- Aman349,99
1.449,95 din/kg
−14%Maestro Kajmak Namaz 250 g
- Aroma181,00
- Šumadija Market240,00
- Sunce (Qvattro)%242,99
724,00 din/kg
−9%Moja Kravica Pavlaka za Kuvanje 10% Mm, 500 ml
- Medius%239,90
- BB Trade269,97
- Aroma324,20
479,80 din/lMladi kajmak 250 g
- Mere329,90
- Metalac Market349,00
- Fortuna Market399,99
1.319,60 din/kgPaprika u Pavlaci Rnf Umk
- Idea · Mercator · Roda579,90
Kajmak ML Zlatiborski Rnf Umk
- Idea · Mercator · Roda1.466,40

Šlag Krem Biljni 500 ml Sweet Chef
- Idea · Mercator · Roda179,99
359,98 din/l




































