Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MOJA KRAVICA PAVLAKA ZA KUVANJE 10% MM, 500ML

MOJA KRAVICA PAVLAKA ZA KUVANJE 10% MM, 500ML
Pakovanje 500 ml Mlečna mast 10% 4 prodavnice Barkod 8601500134305
239,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
479,80 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 324,20 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
239,90 din264,80 din479,80 din/l
-
Aleksandrović4 prodavnice: 259,99 din · Negotin259,99 din519,98 din/l+20,09 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10259,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb259,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68259,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36259,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta269,97 din539,94 din/l+30,07 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta324,20 din648,40 din/l+84,30 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 259,99 | 267,39 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 267,39 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAVLAKA ZA KUVANJE 10% 0.5L IMLEKAleksandrović
- MOJA KRAVICA PAVLAKA ZA KUVANJE 10% MM, 500MLAroma, City
- PAVLAKA ZA KUVANJE ZA KUVANJE 10%MM 500MML IMLEKBB Trade
- MOJA KRAVICA PAVLAKA ZA KUVANJE 10%MM 0.5L TB SQUAREMedius
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Moja Kravica gusti jogurt 1.75kg XXL 2,8%mm
- Aleksandrović184,99
- Medius%189,90
- ZAM%189,90
+35 prodavnica105,71 din/kg
MOJA KRAVICA PUDING VANILA 125G
- Cash & Carry Plus59,99
- Europrom64,90
- ZAM64,90
+23 prodavnice479,92 din/kg
MOJA KRAVICA PUDING COKO 125G
- Europrom64,90
- Lidl64,99
- Senta Promet65,35
+21 prodavnica519,20 din/kg
MOJA KRAVICA PUDING JAGODA 125GR CASA
- Cash & Carry Plus59,99
- Europrom64,90
- RIČ64,99
+19 prodavnica479,92 din/kg
MOJA KRAVICA JOGURT 2.8%MM BEZ LAKTOZE 950G TT
- Europrom169,90
- Podunavlje174,99
- BB Trade179,97
+14 prodavnica178,84 din/kg
MOJA KRAVICA D3 MLEKO 3,2%mm 1L
- Morava119,00
- Trlić134,90
- Metro177,54
+7 prodavnica119,00 din/l
MOJA KRAVICA JUNIOR MLEKO 2.8% 1L TB IMLEK
- Mikromarket130,00
- Europrom174,90
- Gomex184,99
+4 prodavnice130,00 din/l
MOJA KRAVICA 1L 3,2% IMLEK
- Aleksandrović99,99
- Trlić114,99
- BB Trade184,97
+2 prodavnice99,99 din/l











