Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PAPRIKA U PAVLACI 250g KUC

PAPRIKA U PAVLACI 250g KUC
Pakovanje 250 g 3 prodavnice Barkod 8606003752735
200,10 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
800,40 din/kg
Najskuplje je 259,00 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 200,10 | 241,17 |
| 01.09.2026. | 200,10 | 241,17 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAPRIKA U PAVLACI 250G KUCBB Trade
- PAPRIKA U PAVLACI SECKANA 250G KUČTekijanka
- PAPRIKA U PAVLACI 250g KUCTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−29 % po kgPASTIR PAPRIKA U PAVLACI 230g
- Tekijanka130,22
- RIČ195,00
- BB Trade254,97
+1 prodavnica566,17 din/kg
−22 % po kgPAPRIKA SEC.U PAVLACI 400GR LAZAR BLAC
- Aleksandrović249,99
- Prima348,00
624,98 din/kg
−19 % po kgPAPRIKA U PAVLACI MEGGLE 230G
- Mikromarket%149,99
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
+27 prodavnica652,13 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%PAPRIKA U PAVLACI MEGGLE 230G
- Mikromarket%149,99
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
+27 prodavnica652,13 din/kg
PAPRIKA U PAVLACI SECKANA BLAGA MEGGLE 230G
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- RIČ179,99
+23 prodavnice734,78 din/kg
−6%PAPRIKA U PAVLACI MEGGLE 700G
- Cash & Carry Plus399,99
- Univerexport529,99
- Aman542,99
+7 prodavnica571,41 din/kg
Paprika u pavlaci 20%mm 400g #6 *Milk House*
- Leon289,99
- Aleksandrović329,99
- Metalac Market339,00
+4 prodavnice724,98 din/kg
PAPRIKA U PAVLACI BLAGA 700G MEGGLE
- Cash & Carry Plus399,99
- Super Vero526,99
- Yuhor549,99
+3 prodavnice571,41 din/kg
PAPRIKA U PAVLACI SECKANA ZAPIS TARE 230G
- Europrom159,90
- ZAM169,90
- BB Trade179,97
+2 prodavnice695,22 din/kg
Paprika u Pavlaci 700g kantica #6 *Milk House*
- Aleksandrović479,99
- Čutura489,99
- RIČ489,99
+2 prodavnice685,70 din/kg- −25%
PAPRIKA U PAVLACI SECKANA STADO MOJE 470G
- Metro%252,00
- Leon315,99
- Gomex492,75
+1 prodavnica536,17 din/kg
















