Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Kisela pavlaka 20%mm Maxi 180g

Kisela pavlaka 20%mm Maxi 180g
Pakovanje 180 g Mlečna mast 20% 5 prodavnica Barkod 8600197473438
69,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
388,83 din/kg
Najskuplje je 73,99 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
69,99 din388,83 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta71,99 din399,94 din/kg+2,00 din
-
71,99 din399,94 din/kg+2,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta71,99 din399,94 din/kg+2,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova73,99 din411,06 din/kg+4,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 69,99 | 71,99 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 71,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−14 % po kgKisela Pavlaka Milk House 20% mm 180 g
- Univerexport59,99
- Aman67,99
- Leon69,99
+8 prodavnica333,28 din/kg- −14 % po kg
To! Kisela Pavlaka 180 g 20% mm
- Leon59,99
- Tekijanka68,39
- Metalac Market69,99
+2 prodavnice333,28 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 400 g
- Europrom%149,90
- Prima%149,90
- Šumadija Market149,90
+38 prodavnica374,75 din/kg
−29%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 700 g
- BB Trade%239,99
- Europrom%239,99
- Idea · Mercator · Roda%239,99
+33 prodavnice342,84 din/kg
−21%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 180 g
- VUM%79,00
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Sunce (Qvattro)%84,99
+32 prodavnice438,89 din/kg
−23%Kisela Pavlaka Moja Kravica 12% mm 700 g
- Super Vero%198,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Cash & Carry Plus229,99
+19 prodavnica284,27 din/kg
Kisela Pavlaka Moja Kravica Maslac Paradajz 150 g
- Cash & Carry Plus99,99
- VUM104,99
- Senta Promet105,43
+19 prodavnica666,60 din/kg
Kisela Pavlaka Imlek 20% mm 180 g
- Metro80,41
- Roda87,99
- ZAM89,90
+17 prodavnica446,72 din/kg
−13%Kisela Pavlaka Moja Kravica Krastavac Mirođija 150 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Univerexport%99,99
- Aroma103,90
+17 prodavnica666,60 din/kg
−19%Kisela Pavlaka Imlek 20% mm 400 g
- Medius%154,90
- Univerexport%159,99
- Metro162,00
+16 prodavnica387,25 din/kg



















