Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → KAJMAK KATUNSKI 250G KUC
KAJMAK KATUNSKI 250G KUC
Pakovanje 250 g 3 prodavnice Barkod 8606003752728
219,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
879,60 din/kg
Najskuplje je 249,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 219,90 | 249,97 |
| 29.09.2026. | 219,90 | 249,97 |
| 01.09.2026. | 249,97 | 249,98 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KAJMAK KATUNSKI 250G KUCBB Trade
- KATUNSKI KAJMAK 250G KUCTranskom 94
- KATUNSKI KAJMAK 250gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%KAJMAK NAMAZ ALA MLEKARA ŠABAC 250G
- Transkom 94195,00
- Cash & Carry Plus199,99
- VUM%199,99
+33 prodavnice780,00 din/kg
KAJMAK NAMAZ ALA MLEKARA ŠABAC 150G
- Metro154,99
- RIČ159,99
- Cash & Carry Plus169,99
+29 prodavnica1.033,27 din/kg
−27%KAJMAK NAMAZ KAJMAKO DR MILK 250G
- Trlić%174,99
- VUM%179,99
- Sunce (Qvattro)184,99
+22 prodavnice699,96 din/kg
KAJMAK NAMAZ PRESIDENT 250G
- BB Trade295,97
- Cash & Carry Plus424,99
- Metro430,00
+21 prodavnica1.183,88 din/kg
−15%KAJMAK NAMAZ PRESIDENT 100G
- Sunce (Qvattro)%169,99
- ZAM179,90
- BB Trade189,97
+20 prodavnica1.699,90 din/kg
KAJMAK NAMAZ KAJMAKO DR MILK 150G
- Cash & Carry Plus129,99
- Sunce (Qvattro)134,99
- VUM136,99
+11 prodavnica866,60 din/kg
KAJMAK CARSKI MLADI 65%MM 250GR
- Metalac Market385,00
- VUM399,99
- Cash & Carry Plus405,00
+4 prodavnice1.540,00 din/kgKAJMAK MLADI TAMNAVSKI 65%MM DR MILK 250G
- VUM424,99
- Trlić459,99
- Šumadija Market460,00
+4 prodavnice1.699,96 din/kg







