Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → ŠLAG KREM 60GR C COKOLADA 1/30 C

ŠLAG KREM 60GR C COKOLADA 1/30 C
Pakovanje 60 g 3 prodavnice Barkod 8607100363503
112,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
1.866,67 din/kg
Najskuplje je 119,00 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 112,00 | 114,99 |
| 23.09.2026. | 112,00 | 114,99 |
| 01.09.2026. | 112,00 | 115,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAG KREM COKOLADA 60G CPČutura
- SLAG KREM COKOLADA 60GR CPPrima
- ŠLAG KREM 60GR C COKOLADA 1/30 CVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−25 % po kgŠLAG KREM ČOKOLADA C 60G
- Cash & Carry Plus83,99
- Idea · Mercator · Roda95,04
- Fortuna Market99,99
+12 prodavnica1.399,83 din/kg
−23 % po kgŠLAG KREM ČOKOLADA ALEVA 65G
- Euro Ša M93,00
- Europrom99,90
- Univerexport110,88
+2 prodavnice1.430,77 din/kg
−39 % po kgŠLAG KREM BELI C 75G SLATKA PAVLAKA
- Cash & Carry Plus85,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi94,99
- Idea · Mercator · Roda95,04
+8 prodavnica1.146,53 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%ŠLAG KREM SLATKA PAVLAKA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- VUM%179,99
+26 prodavnica866,67 din/kg
−22%ŠLAG KREM VANILA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- VUM%179,99
+24 prodavnice866,67 din/kg
ŠLAG PENA CLASSIC C 40G
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet72,00
- Idea · Mercator · Roda72,60
+22 prodavnice1.624,75 din/kg
−28%ŠLAG PENA UNIVERZALNA C 500G
- VUM%399,00
- Fortuna Market399,99
- Maxi Online%399,99
+22 prodavnice798,00 din/kg
ŠLAG KREM VANILA C 58G
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
- Idea · Mercator · Roda95,04
+18 prodavnica1.620,69 din/kg
−22%ŠLAG KREM ČOKOLADA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- VUM%179,99
+21 prodavnica866,67 din/kg
−28%ŠLAG KREM BELI 500G C
- VUM%399,00
- Fortuna Market399,99
- Tekijanka%399,99
+19 prodavnica798,00 din/kg
−24%ŠLAG KREM MORAVKA 500G
- Fortuna Market%209,99
- Prima%254,90
- Trnava Promet294,00
+16 prodavnica419,98 din/kg










