Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → ŠLAG KREM ČOKOLADA C 60G

ŠLAG KREM ČOKOLADA C 60G
Pakovanje 60 g 17 prodavnica Barkod 8606015710808
83,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.399,83 din/kg
Najskuplje je 119,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
83,99 din1.399,83 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd95,04 din1.584,00 din/kg+11,05 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta95,04 din1.584,00 din/kg+11,05 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta95,04 din1.584,00 din/kg+11,05 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad99,99 din1.666,50 din/kg+16,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din1.666,50 din/kg+16,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta102,00 din1.700,00 din/kg+18,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu104,99 din1.749,83 din/kg+21,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta105,00 din1.750,00 din/kg+21,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd106,00 din1.766,67 din/kg+22,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta106,14 din1.769,00 din/kg+22,15 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta109,00 din1.816,67 din/kg+25,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta109,90 din1.831,67 din/kg+25,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 98,43 – 119,96 din109,96 din1.832,67 din/kg+25,97 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta109,99 din1.833,17 din/kg+26,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta110,65 din1.844,17 din/kg+26,66 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta119,99 din1.999,83 din/kg+36,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 83,99 | 105,00 |
| 01.09.2026. | 83,99 | 105,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAG KREMA COKOLADA 60gr CENTROPROIZVODCash & Carry Plus
- ŠLAG KREM ČOKOLADA 60G CENTROPROIZVODEuro Ša M, Tekijanka
- SLAG KREM COKOL. 60g CENTROEuroprom
- ŠLAG KREM C 60G ČOKOLADAAFortuna Market
- ŠLAG KREM ČOKOLADA 60G CENTROPIdea, Mercator, Roda
- C SLAG KREM COKOLADAMedius
- Šlag Krem Čokolada CENTROPROIZVODMetalac Market
- Slag krem cokolada C 58g #30RIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −54 % po kg
ŠLAG KREM GOLD 100G VANILA
- Fortuna Market64,99
- Transkom 9474,90
649,90 din/kg
−18 % po kgŠLAG KREM BELI C 75G SLATKA PAVLAKA
- Cash & Carry Plus85,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi94,99
- Idea · Mercator · Roda95,04
+8 prodavnica1.146,53 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%ŠLAG KREM SLATKA PAVLAKA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- VUM%179,99
+26 prodavnica866,67 din/kg
−22%ŠLAG KREM VANILA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- VUM%179,99
+24 prodavnice866,67 din/kg
ŠLAG PENA CLASSIC C 40G
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet72,00
- Idea · Mercator · Roda72,60
+22 prodavnice1.624,75 din/kg
−28%ŠLAG PENA UNIVERZALNA C 500G
- VUM%399,00
- Fortuna Market399,99
- Maxi Online%399,99
+22 prodavnice798,00 din/kg
ŠLAG KREM VANILA C 58G
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
- Idea · Mercator · Roda95,04
+18 prodavnica1.620,69 din/kg
−22%ŠLAG KREM ČOKOLADA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- VUM%179,99
+21 prodavnica866,67 din/kg
−28%ŠLAG KREM BELI 500G C
- VUM%399,00
- Fortuna Market399,99
- Tekijanka%399,99
+19 prodavnica798,00 din/kg
−24%ŠLAG KREM MORAVKA 500G
- Fortuna Market249,99
- Prima%254,90
- Trnava Promet294,00
+16 prodavnica499,98 din/kg




