Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Zimland Kisela Pavlaka 400 g
Zimland Kisela Pavlaka 400 g
Pakovanje 400 g 4 prodavnice Barkod 8606108472132
134,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
337,48 din/kg
Najskuplje je 155,00 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
134,99 din337,48 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta134,99 din337,48 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta139,99 din349,98 din/kg+5,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd155,00 din387,50 din/kg+20,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 134,99 | 137,49 |
| 19.09.2026. | 134,99 | 137,49 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 134,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAVLAKA KISELA ZIMLAND 400G ZIMAman
- KISELA PAVLAKA 400GR ZIMLANDCash & Carry Plus
- Zimland kisela pavlaka 400gŠumadija Market
- ZIMLAND KISELA PAVLAKA 400gSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Zimland Jogurt 2,8% mm 1,5 kg Boca
- Cash & Carry Plus159,99
- Aman184,99
- Sunce (Qvattro)197,99
+1 prodavnica106,66 din/kgZimland Kisela Pavlaka 180 g
- Cash & Carry Plus62,99
- Sunce (Qvattro)67,99
- Aman69,99
+1 prodavnica349,94 din/kgZimland Probio Jogurt 1,5 l
- Šumadija Market139,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Sunce (Qvattro)174,99
+1 prodavnica93,27 din/l
Zimland jogurt 2.8% 180g
- Cash & Carry Plus29,99
- Šumadija Market30,00
- Aman34,99
166,61 din/kg
Zimland jogurt probiotik 180g
- Cash & Carry Plus27,99
- Šumadija Market28,00
- Aman29,99
155,50 din/kgZimland Kiselo Mleko 180 g
- Šumadija Market26,90
- Cash & Carry Plus32,99
- Aman37,99
149,44 din/kgZimland kiselo mleko 400g
- Aman59,99
- Cash & Carry Plus65,99
- Šumadija Market72,00
149,98 din/kgZimland Mleko 2,8% mm 1,5 l Boca
- Sunce (Qvattro)179,99
- Šumadija Market181,00
- Aman189,99
119,99 din/l