Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PAVLAKA 12%MM 180G K PLUS

PAVLAKA 12%MM 180G K PLUS
Pakovanje 180 g Mlečna mast 12% 3 prodavnice Barkod 8605028617401
54,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
305,50 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 54,99 | 54,99 |
| 01.09.2026. | 54,99 | 54,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%PAVLAKA ZA KUVANJE MOJA KRAVICA 20%MM 250G
- Cash & Carry Plus134,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Leon139,99
+31 prodavnica539,96 din/l
−13%PAVLAKA ZA KUVANJE PRESIDENT 20%MM 200G
- Cash & Carry Plus143,99
- Aleksandrović164,99
- Soulfood%164,99
+31 prodavnica719,95 din/kg
−14%PAVLAKA ZA KUVANJE MOJA KRAVICA 20%MM 500G
- Medius%249,90
- Leon255,99
- Cash & Carry Plus259,99
+30 prodavnica499,80 din/l
PAVLAKA ZA KUVANJE PRESIDENT 20%MM 500G
- Aleksandrović249,90
- Cash & Carry Plus294,99
- Čutura339,99
+25 prodavnica499,80 din/kg
−16%PAVLAKA ZA ŠLAG MOJA KRAVICA 250ML
- Metro%159,00
- Cash & Carry Plus169,98
- Idea · Mercator · Roda%179,99
+21 prodavnica636,00 din/l
−30%PAVLAKA ZA KUVANJE MEGGLE 20%MM 500ML
- Medius%234,90
- Cash & Carry Plus259,99
- Metro281,00
+22 prodavnice469,80 din/l
−14%PAVLAKA FERMENTISANA DR MILK 20%MM 700G KANTICA
- Euro Ša M%236,90
- Trlić%249,99
- Metalac Market259,00
+17 prodavnica338,43 din/kg
−25%PAVLAKA ZA KUVANJE MEGGLE 20%MM 200ML
- Aleksandrović119,99
- Medius%134,90
- Cash & Carry Plus138,69
+16 prodavnica599,95 din/l









