Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Šlag Pena Super Ponuda Aleva 40 g 4/1

Šlag Pena Super Ponuda Aleva 40 g 4/1
Pakovanje 160 g 7 prodavnica Barkod 8600947101796
228,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda
1.431,19 din/kg
Najskuplje je 280,90 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
228,99 din1.431,19 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd234,99 din1.468,69 din/kg+6,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula238,10 din1.488,13 din/kg+9,11 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta242,99 din1.518,69 din/kg+14,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta277,02 din1.731,38 din/kg+48,03 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad279,99 din1.749,94 din/kg+51,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 250,80 – 306,98 din280,90 din1.755,63 din/kg+51,91 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 228,99 | 242,99 |
| 01.09.2026. | 228,99 | 242,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAG PENA SA SLAT.PAVLAKOM-MLEKOM 160gr ALEVACash & Carry Plus
- ŠLAG PENA SUPER POUDA 4X40G ALEVAIdea, Mercator, Roda
- ALEVA SLAG PENA SUPER PONUDA 4/1Medius
- ŠLAG PENA 4 KOMADA 160GR ALEVASuper Vero
- ŠLAG PENA SUPER PONUDA ALEVA 40G 4/1Univerexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −65 % po kg
To Šlag Pena Vanila 250 g
- VUM125,99
- Europrom139,90
- Tekijanka153,45
503,96 din/kg - −64 % po kg
Šlag pena 100 g Joker
- Trnava Promet52,00
- Trlić69,00
520,00 din/kg - −59 % po kg
Šlag Pena 100 g Gold Pack
- Trnava Promet58,00
- Fortuna Market64,99
- Transkom 9469,00
+1 prodavnica580,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Šlag krem beli Slatka Pavlaka C 180g
- Trnava Promet%156,00
- Šumadija Market159,90
- Fortuna Market174,99
+26 prodavnica866,67 din/kg
−22%Šlag Krem Vanila C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- Transkom 94179,99
+24 prodavnice866,67 din/kg
−22%Šlag Pena Classic C 40 g
- Cash & Carry Plus64,99
- Čutura%69,99
- Trnava Promet72,00
+23 prodavnice1.624,75 din/kg
−28%Šlag Pena Univerzalna C 500 g
- Šumadija Market359,90
- Transkom 94385,00
- VUM%399,00
+22 prodavnice719,80 din/kg
−19%Šlag Krem Vanila C 58 g
- Univerexport%88,99
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
+20 prodavnica1.534,31 din/kg
−22%Šlag Krem Čokolada C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Šumadija Market159,90
- Fortuna Market174,99
+21 prodavnica866,67 din/kg
−28%Šlag Krem Beli 500 g C
- Šumadija Market359,90
- Transkom 94385,00
- VUM%399,00
+19 prodavnica719,80 din/kg
−24%Šlag Krem Moravka 500 g
- Fortuna Market249,99
- Prima%254,90
- Trnava Promet294,00
+18 prodavnica499,98 din/kg










