Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → KREM ZA KUVANJE CUISINE 500ML

KREM ZA KUVANJE CUISINE 500ML
Pakovanje 500 ml 8 prodavnica Barkod 8585002509628
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
439,98 din/l
Najskuplje je 399,99 din, +82% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,99 din281,26 din439,98 din/l
-
MercatorRadnje: Beograd249,99 din499,98 din/l+30,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta249,99 din499,98 din/l+30,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta249,99 din499,98 din/l+30,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad264,99 din529,98 din/l+45,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta267,20 din534,40 din/l+47,21 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta274,99 din549,98 din/l+55,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta399,99 din799,98 din/l+180,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 249,99 | 267,20 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 267,20 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CREME CUISSINE NA BAZI BILJNIH MASTI 15% 500MLAman
- KREMA ZA KUVANJE MEGGLE CREME CUISINE 500MLAroma, City
- PAVLAKA ZA KUV CUISINE 0.5L MEGGLEIdea, Mercator, Roda
- MEGGLE PAVL.ZA KUV.VEG.15% 500MLPrima
- KREM ZA KUVANJE CREME CUISINE BM 15MM 500ML MEGGLESuper Vero
- PAVLAKA ZA KUVANJE 500ml MEGGLETrlić
- KREM ZA KUVANJE CUISINE 500MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−34 % po lKrem za kuvanje neutralan Maxi 500ml
- Profi144,99
- Maxi147,99
- Maxi Online147,99
+2 prodavnice289,98 din/l
−18 % po lMEŠ.PROIZ.KREM ZA KUVANJE GRAN CUCINA 500ML
- Leon179,99
- Fortuna Market209,99
- Idea%209,99
+20 prodavnica359,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%KREM SIR ABC 200G
- Leon199,99
- Maxi%209,99
- Maxi Online%209,99
+37 prodavnica999,95 din/kg
−31%KREM SIR ABC 100G
- Leon109,99
- Univerexport%109,99
- Transkom 94119,90
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−20%KREM SIR MOJA KRAVICA 100G
- Metro%75,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Idea%79,99
+34 prodavnice750,00 din/kg
−19%KREM SIR MOJA KRAVICA 200G
- Metro%157,00
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus179,99
+34 prodavnice785,00 din/kg
−23%KREM ZA KAFU CAMPINA 10X10G
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon79,99
- Tekijanka87,99
+21 prodavnica749,90 din/kg
KREM SIR ZAPIS TARE 150G
- Europrom139,90
- VUM139,99
- Euro Ša M140,00
+10 prodavnica932,67 din/kg
KREM SIR VLAŠAC ABC 100G
- Euro Ša M124,00
- Gomex149,99
- Idea149,99
+8 prodavnica1.240,00 din/kg
−7%KREM SIR ARLA 200G
- Gomex%259,99
- BB Trade277,97
- Super Vero278,99
+8 prodavnica1.299,95 din/kg













