Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka za Kuvanje 20% mm 1 l Meggle

Pavlaka za Kuvanje 20% mm 1 l Meggle
Pakovanje 1 l Mlečna mast 20% 7 prodavnica Barkod 3870085021873
580,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad
580,00 din/l
Najskuplje je 689,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
580,00 din580,00 din/l
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro580,00 din
- Beograd · Metro, Zemun580,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača580,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac580,00 din
- Kragujevac · Metro580,00 din
- Niš · Metro580,00 din
- Novi Sad · Metro580,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd585,69 din585,69 din/l+5,69 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta585,69 din585,69 din/l+5,69 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta585,69 din585,69 din/l+5,69 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad619,99 din619,99 din/l+39,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta629,90 din629,90 din/l+49,90 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta689,99 din689,99 din/l+109,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 399,00 | 585,69 |
| 23.09.2026. | 399,00 | 585,69 |
| 01.09.2026. | 399,00 | 619,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAVLAKA ZA KUVANJE 20%MM 1L MEGGLEAroma, City
- MEGGLE PAVLAKA ZA KUVANJE 20%M.M 1000MLEuro Ša M
- PAVLAKA ZA KUVANJE 20% 1L MEGGLEIdea, Mercator, Roda
- 1L MEGGLE PAVLAKA KUVANJE 20%-STAND.-VAR.Metro
- PAVLAKA ZA KUVANJE 20% MM 1L MEGGLESuper Vero
- PAVLAKA ZA KUVANJE 20%mm 1l MEGGLETrlić
- Meggle pavlaka za kuvanje 20% mm 1kgYuhor
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 250 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Leon139,99
+30 prodavnica539,96 din/l
−17%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 200 g
- Cash & Carry Plus143,99
- Univerexport%149,99
- Soulfood%164,99
+30 prodavnica719,95 din/kg
−12%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 500 g
- Medius%249,90
- Leon255,99
- Cash & Carry Plus259,99
+29 prodavnica499,80 din/l
−21%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 500 g
- Metro%289,00
- Cash & Carry Plus294,99
- Univerexport%299,99
+24 prodavnice578,00 din/kg
−5%Pavlaka Slatka za Šlag Moja Kravica 36% TB 250 ml
- Cash & Carry Plus169,98
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- Metro189,00
+20 prodavnica679,92 din/l
−25%Pavlaka za kafu Campina 10x10g
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon79,99
- Tekijanka87,99
+21 prodavnica749,90 din/kg
−27%Pavlaka za Kuvanje Meggle 20% mm 500 ml
- Medius%234,90
- Cash & Carry Plus259,99
- Metro281,00
+20 prodavnica469,80 din/l
−8%Pavlaka Fermentisana Dr Milk 20% mm 700 g Kantica
- Euro Ša M258,00
- Metalac Market259,00
- Europrom259,90
+18 prodavnica368,57 din/kg











