Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Šlag Pena Libero 100 g
Šlag Pena Libero 100 g
Pakovanje 100 g 5 prodavnica Barkod 8606106601800
64,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
649,90 din/kg
Najskuplje je 95,92 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
64,99 din649,90 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta69,99 din699,90 din/kg+5,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd74,00 din740,00 din/kg+9,01 din
-
74,99 din79,99 din749,90 din/kg+10,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 85,86 – 104,65 din95,92 din959,20 din/kg+30,93 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 64,99 | 74,00 |
| 19.09.2026. | 64,99 | 74,00 |
| 01.09.2026. | 46,99 | 74,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAG PENA LIBERO 100grCash & Carry Plus
- Slag pena 100g LiberoŠumadija Market
- LIBERO SLAG PENA 100gSunce (Qvattro)
- SLAG PENA 100g LIBEROTrlić
- ŠLAG PENA LIBERO 100GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −20 % po kg
Slag pena 0100 Joker 30
- Trnava Promet52,00
- Trlić69,00
520,00 din/kg - −11 % po kg
Slag Pena 100 g 25#gold Pack
- Trnava Promet58,00
- Fortuna Market64,99
- Transkom 9469,00
+1 prodavnica580,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Šlag Krem Slatka Pavlaka C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Šumadija Market159,90
- Fortuna Market174,99
+26 prodavnica866,67 din/kg
−22%Šlag Krem Vanila C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market174,99
- Transkom 94179,99
+24 prodavnice866,67 din/kg
−22%Šlag Pena Classic C 40 g
- Cash & Carry Plus64,99
- Čutura%69,99
- Trnava Promet72,00
+23 prodavnice1.624,75 din/kg
−28%Šlag Pena Univerzalna C 500 g
- Šumadija Market359,90
- Transkom 94385,00
- VUM%399,00
+22 prodavnice719,80 din/kg
−19%Šlag Krem Vanila C 58 g
- Univerexport%88,99
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
+20 prodavnica1.534,31 din/kg
−22%Šlag Krem Čokolada C 180 g
- Trnava Promet%156,00
- Šumadija Market159,90
- Fortuna Market174,99
+21 prodavnica866,67 din/kg
−28%Šlag Krem Beli 500 g C
- Šumadija Market359,90
- Transkom 94385,00
- VUM%399,00
+19 prodavnica719,80 din/kg
−24%Šlag Krem Moravka 500 g
- Fortuna Market%209,99
- Prima%254,90
- Trnava Promet294,00
+17 prodavnica419,98 din/kg






