Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI ORASI 200ML

PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI ORASI 200ML
Pakovanje 200 ml 6 prodavnica Barkod 8003180046396
99,90 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima, na akciji do 07.10.
499,50 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 179,99 din, +80% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,90 din121,00 din499,50 din/l
-
Aman301 radnja u 93 mesta99,99 din499,95 din/l+0,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta139,99 din699,95 din/l+40,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta145,00 din725,00 din/l+45,10 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta174,99 din874,95 din/l+75,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 172,99 – 186,99 din179,99 din899,95 din/l+80,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 99,99 | 142,50 |
| 23.09.2026. | 99,99 | 142,50 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 137,50 |
Promene cene
- Trlić 23.09. 129,99 → 139,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLATKA PAVLAKA 0.2L ORASIAman
- ORASI SLATKA PAVLAKA 0,2I POSNOMikromarket
- ora SI uht za poslasticarstvo 0,2l posno duclaPodunavlje
- SLATKA PAVLAKA ZA KUVANJE-POSNA 0.2L ORASITrlić
- PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI ORASI 200MLUniverexport
- ORASI SLATKA PAVLAKA 200ML-POSNOVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−9%PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI VIOTROS 200G
- ZAM249,90
- VUM249,99
- BB Trade269,97
+19 prodavnica1.249,50 din/kg
−5%PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI PIZZA MAMAS 400G
- VUM264,99
- Metalac Market279,00
- Leon279,99
+17 prodavnica662,48 din/kg
−5%PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI TOAST MAMAS 400G
- VUM264,99
- Metalac Market279,00
- Maxi%279,99
+16 prodavnica662,48 din/kg
−13%PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI PIZZA MAMAS RF
- Cash & Carry Plus550,00
- Prima599,00
- Idea%609,99
+11 prodavnica220,00 din/kg
−9%PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI TOAST MAMAS RF
- Cash & Carry Plus579,99
- Prima599,00
- RIČ599,99
+8 prodavnica232,00 din/kg
−17%PROIZVOD NA BAZI SOJE ZA KUVANJE ORASI 200ML
- VP Dima%99,90
- Aman99,99
- Trlić139,99
+2 prodavnice499,50 din/l









