Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → To! Kisela Pavlaka 700 g 20% mm
To! Kisela Pavlaka 700 g 20% mm
Pakovanje 700 g Mlečna mast 20% 5 prodavnica Barkod 8606020312707
227,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
325,70 din/kg
Najskuplje je 283,00 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
227,99 din325,70 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta229,00 din327,14 din/kg+1,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta249,99 din357,13 din/kg+22,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta259,99 din371,41 din/kg+32,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu283,00 din404,29 din/kg+55,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 227,99 | 249,99 |
| 01.09.2026. | 227,99 | 249,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAVLAKA 700G 20%MM TOLeon
- Kisela Pavlaka 20% mm TO Dtl 700 gMetalac Market
- pavlaka 700g 20mm prm TO! mlekara milk housePodunavlje
- PAVLAKA KIS.20% 700GR TO!Prima
- TO! KISELA PAVLAKA 700G 20%MMTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 400 g
- Europrom%149,90
- Prima%149,90
- Šumadija Market149,90
+38 prodavnica374,75 din/kg
−29%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 700 g
- BB Trade%239,99
- Europrom%239,99
- Idea · Mercator · Roda%239,99
+33 prodavnice342,84 din/kg
−21%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 180 g
- VUM%79,00
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Cash & Carry Plus88,99
+32 prodavnice438,89 din/kg
−23%Kisela Pavlaka Moja Kravica 12% mm 700 g
- Super Vero%198,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Cash & Carry Plus229,99
+19 prodavnica284,27 din/kg
Kisela Pavlaka Moja Kravica Maslac Paradajz 150 g
- Cash & Carry Plus99,99
- VUM104,99
- Senta Promet105,43
+19 prodavnica666,60 din/kg
−8%Kisela Pavlaka Imlek 20% mm 180 g
- Metro%74,00
- Roda87,99
- ZAM89,90
+17 prodavnica411,11 din/kg
−13%Kisela Pavlaka Moja Kravica Krastavac Mirođija 150 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Univerexport%99,99
- Aroma103,90
+17 prodavnica666,60 din/kg
−19%Kisela Pavlaka Imlek 20% mm 400 g
- Metro%149,00
- Medius%154,90
- Univerexport%159,99
+16 prodavnica372,50 din/kg













