Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko i mlečni napici
Mleko i mlečni napici
372 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−23%Dr Milk Pasterizovano sveže mleko 2,8%mm 1,5l Pet
- ZAM%159,90
- Cash & Carry Plus159,99
- Sunce (Qvattro)%159,99
+22 prodavnice106,60 din/l
−17%Imlek Protein Čoko Šejk 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus219,99
- Senta Promet236,91
- ZAM239,90
+22 prodavnice439,98 din/l
−12%Mleko Čokoladno Moja Kravica Chill 230 ml Čaša
- Medius%59,90
- Cash & Carry Plus62,99
- Podunavlje64,99
+21 prodavnica260,43 din/l
−17%Imlek Protein Vanila Šejk 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM239,90
- Idea · Mercator · Roda%239,99
+19 prodavnica419,98 din/l
−16%Imlek Nera Caffe Strong 0,23 l Casa
- Aman%129,99
- Cash & Carry Plus134,99
- Metro137,49
+21 prodavnica565,17 din/l
−10%Cipiripi Cacao 230 ml
- Super Vero%89,99
- Sunce (Qvattro)94,99
- Cash & Carry Plus95,99
+21 prodavnica391,26 din/l
Mleko UHT Moja Kravica Junior 2,8% mm 1 l TB
- Cash & Carry Plus174,99
- Čutura179,00
- Metalac Market179,00
+20 prodavnica174,99 din/l
−16%Mleko Sveže Moja Kravica 2,8% mm 1,463 l PET
- Sunce (Qvattro)%189,00
- Metalac Market216,99
- Europrom219,90
+20 prodavnica129,19 din/l
−16%Mleko Sveže Zdravo 2% mm 1,463 l PET
- Idea · Mercator · Roda%175,99
- Aman%184,99
- Cash & Carry Plus184,99
+18 prodavnica120,29 din/l
−21%Zott Protein Drink Schoco 250 ml
- VUM124,99
- Univerexport%129,99
- Cash & Carry Plus134,99
+20 prodavnica499,96 din/l
−14%Starbucks Classics Cappuccino 220 ml
- Metro230,00
- Podunavlje234,99
- Aroma%239,99
+20 prodavnica1.045,45 din/l
Parmalat Latte Machiato 200 ml
- Cash & Carry Plus129,99
- Fortuna Market139,99
- RIČ139,99
+20 prodavnica649,95 din/l
−9%Mlečni Napitak Čokolada i Lešnik Milka 250 ml
- Senta Promet129,94
- Podunavlje%139,99
- VUM139,99
+19 prodavnica519,76 din/l
−20%Mleko UHT Moja Kravica za Kafu 3,8% mm 1 l
- Aman%169,99
- Idea · Mercator · Roda%169,99
- ZAM184,90
+17 prodavnica169,99 din/l
Mleko UHT Moja Kravica za Kafu 3,8% mm 500 ml
- ZAM99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Metalac Market105,00
+19 prodavnica199,80 din/l
−14%Mleko Sveže Mlekara Subotica 2% mm PET 968 ml Imlek
- Sunce (Qvattro)%124,99
- Maxi · Mega Maxi%126,99
- Leon135,99
+18 prodavnica129,12 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Ćiribuć 235 ml
- Cash & Carry Plus66,99
- Europrom69,90
- ZAM69,90
+19 prodavnica285,06 din/l
−21%Zott Protein Drink Vanila 250 ml
- VUM124,99
- Univerexport%129,99
- Cash & Carry Plus134,99
+19 prodavnica499,96 din/l
−16%Imlek Protein Bela Čokolada Malina Šejk 0,3 l PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
+17 prodavnica516,63 din/l
−13%Nera cafe Almond latte 0.23l casa 92270
- Aman%129,99
- Prima139,00
- Cash & Carry Plus139,99
+19 prodavnica565,17 din/l
−14%Mleko UHT Alpsko bez Laktoze 1,5% mm 1 l
- Aman%189,99
- Šumadija Market197,00
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+16 prodavnica189,99 din/l
−24%Mleko Čokoladno Crna Čokolada Dukat 500 ml
- Europrom%104,90
- Univerexport%109,99
- BB Trade119,97
+18 prodavnica209,80 din/l
−17%Mleko UHT Dr Milk 2,8% mm 1 l
- Šumadija Market93,90
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+18 prodavnica93,90 din/l
Dugotrajno Mleko 2,8 mm 1 l Meggle
- Prima89,00
- Morava99,90
- Aleksandrović99,99
+18 prodavnica89,00 din/l
Parmalat latte cappuccino 200ml
- Cash & Carry Plus129,99
- Fortuna Market139,99
- RIČ139,99
+18 prodavnica649,95 din/l
−41%Mleko UHT Moja Kravica 0,5% mm 1 l
- Šumadija Market79,99
- Cash & Carry Plus89,99
- RIČ89,99
+17 prodavnica79,99 din/l
Milk Shake Moja Kravica Magic 235 ml
- Europrom69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Senta Promet69,99
+17 prodavnica297,45 din/l
Zamena za Mleko u Prahu C 200 g
- Cash & Carry Plus200,00
- Metro200,23
- Euro Ša M205,00
+17 prodavnica1.000,00 din/kg
−15%Starbucks Classics Pistaći Summer Escape 220 ml
- Podunavlje%199,99
- Europrom239,90
- Aroma%239,99
+17 prodavnica909,05 din/l
−29%Nescafe RTD Caramel 250ml Nestle
- Podunavlje154,99
- Tekijanka%159,99
- Aleksandrović169,99
+17 prodavnica619,96 din/l
−21%Mleko UHT Alpsko 3,5% mm 200 ml
- Idea · Mercator · Roda%54,99
- Cash & Carry Plus55,43
- Metro61,00
+14 prodavnica274,95 din/l
−6%Mleko Sveže Peštersko Imlek 3,5% mm 1,5 l
- Leon209,99
- Cash & Carry Plus214,99
- ZAM219,90
+16 prodavnica139,99 din/l
Imlek Protein Vanila Mus 200 g Casa
- Cash & Carry Plus169,99
- VUM169,99
- ZAM179,90
+16 prodavnica849,95 din/kg
Imlek Protein Čoko Mus 200 g Casa
- Cash & Carry Plus169,99
- ZAM179,90
- Aleksandrović179,99
+16 prodavnica849,95 din/kg
−14%Starbucks Classics Caffe Latte No Added Sugar 220 ml
- Podunavlje234,99
- Aroma%239,99
- Cash & Carry Plus244,99
+15 prodavnica1.068,14 din/l
Mleko Dugotrajno 2,8% mm 1 l Mlekara Šabac
- Mere86,90
- Transkom 9489,90
- Sunce (Qvattro)89,99
+15 prodavnica86,90 din/l
−18%Landessa Oat Ice Coffee 230ml Silb
- RIČ119,99
- Aman%129,99
- Aleksandrović139,99
+15 prodavnica521,70 din/l
−18%Čokoladno Mleko 0,200 ml Dukat
- Medius%54,90
- Šumadija Market54,90
- Univerexport%54,99
+14 prodavnica274,50 din/l
Mleko UHT Dukat 2,8% mm 1 l
- Leon119,99
- RIČ119,99
- ZAM129,90
+14 prodavnica119,99 din/l
−10%Mleko Sveže 3,5% mm 1 l Zapis Tare
- Metalac Market159,00
- Europrom159,90
- Super Vero%163,99
+14 prodavnica159,00 din/l
Proteinski Napitak Bela Čok/Malina 0,5 l
- Leon250,99
- ZAM269,90
- Aleksandrović269,99
+14 prodavnica501,98 din/l
−17%Zbregov Protein Vanila Ice C.0.2%sf LF 0,3 l K
- BB Trade%149,99
- Podunavlje%149,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%174,99
+12 prodavnica499,97 din/l
−9%Mleko Sveže Zapis Tare 2,8% mm 1,5 l PET
- Euro Ša M199,00
- Metalac Market199,00
- Europrom199,90
+13 prodavnica132,67 din/l
−17%Zbregov Protein Čokolada 0,4% SF LF 0,3 l K
- BB Trade%149,99
- Podunavlje%149,99
- VP Dima177,00
+13 prodavnica499,97 din/l
Proteinski Napitak Vanila 500 ml Vindija
- RIČ249,99
- Euro Ša M259,00
- Čutura259,99
+13 prodavnica499,98 din/l
Protein Pistaći 0,5 l Vindija
- RIČ249,99
- Euro Ša M259,00
- Čutura259,99
+13 prodavnica499,98 din/l
−13%Landessa Espresso 230ml Silbo
- Leon%108,99
- Cash & Carry Plus119,99
- Metalac Market139,00
+13 prodavnica473,87 din/l
−23%Napitak Kokos sa Pirinčem 1 l Alpro
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%299,99
- Sunce (Qvattro)379,99
- Metro390,00
+10 prodavnica299,99 din/l





























