Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLEKO SVEŽE ZDRAVO 2%MM 1,463L PET

MLEKO SVEŽE ZDRAVO 2%MM 1,463L PET
Pakovanje 1,463 l Mlečna mast 2% 24 prodavnice Barkod 8601500133940
157,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro, na akciji do 30.09.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Novi Sad, Palić
107,31 din/l
⚠ Pre akcije bilo je i 142,73 din (01.09.)
Najskuplje je 229,99 din, +46% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije akcija do 30.09. veleprodaja⚠ Pre akcije bilo je i 142,73 din (01.09.)5 prodavnica: 157,00 din · Beograd, Novi Sad, Palić157,00 din200,72 din107,31 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac157,00 din akcija
- Beograd · Metro, Krnjača157,00 din akcija
- Beograd · Metro, Zemun157,00 din akcija
- Novi Sad · Metro157,00 din akcija
- Palić · Metro157,00 din akcija
-
175,99 din209,99 din120,29 din/l+18,99 din
-
175,99 din209,99 din120,29 din/l+18,99 din
-
175,99 din199,99 din120,29 din/l+18,99 din
-
179,99 din225,00 din123,03 din/l+22,99 din
-
184,99 din209,99 din126,45 din/l+27,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula184,99 din126,45 din/l+27,99 din
-
Aleksandrović15 prodavnica: 119,99 - 219,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Jabukovac, Kladovo, Štubik189,90 din129,80 din/l+32,90 din
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15129,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68169,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296169,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7189,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10209,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49219,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6219,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38219,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb219,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36219,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99219,99 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta196,99 din134,65 din/l+39,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta199,90 din136,64 din/l+42,90 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta199,99 din136,70 din/l+42,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta204,99 din140,12 din/l+47,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta209,99 din143,53 din/l+52,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta209,99 din143,53 din/l+52,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad209,99 din143,53 din/l+52,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta209,99 din143,53 din/l+52,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta214,97 din146,94 din/l+57,97 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta214,99 din146,95 din/l+57,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta214,99 din146,95 din/l+57,99 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta214,99 din146,95 din/l+57,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta215,99 din147,63 din/l+58,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd218,00 din149,01 din/l+61,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta219,99 din150,37 din/l+62,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta229,99 din157,20 din/l+72,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 184,99 | 209,99 |
| 19.09.2026. | 184,99 | 209,99 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 209,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO SVEZE 2% 1.463L SUBOTICAAleksandrović
- SVEZE MLEKO 2%MM 1463ML PET MLEKARA SUBOTICAAman
- MLEKARA SUBOTICA SVEZE MLEKO 2%MM 1,463LAroma, City
- MLEKO SVEZE 2% 1,46L ML SUBOTICA*BB Trade
- MLEKO SVEZE 2%mm PET 1.463L SUBOTICACash & Carry Plus
- MLEKO SVEŽE SUBOTICA 2% PET 1.463LGomex
- MLEKO SVEŽE 2%MM 1.463L PET ML SUIdea, Mercator, Roda
- MLEKO SUB.SVEZE 2% 1.463L PETLeon
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 250ML
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+37 prodavnica235,96 din/l
−38%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1L TB
- Aman%94,99
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
+34 prodavnice94,99 din/l
−29%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 1% 1L PET IMLEK
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Aman%169,99
- Univerexport%169,99
+32 prodavnice149,99 din/l
−50%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 1.5%MM 1L TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+33 prodavnice79,00 din/l
−27%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
+28 prodavnica123,96 din/l
−23%MLEKO SVEŽE 2.8%MM 1.75L MOJA KRAVICA PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Univerexport%184,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−26%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 500ML
- Metro%97,00
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+32 prodavnice194,00 din/l
MLEKO UHT MOJA KRAVICA 3,2%MM D3 250ML TB
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market66,00
+32 prodavnice259,60 din/l



