Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLEKO SVEŽE ZAPIS TARE 2,8%MM 1.5L PET

MLEKO SVEŽE ZAPIS TARE 2,8%MM 1.5L PET
Pakovanje 1,5 l Mlečna mast 2,8% 16 prodavnica Barkod 8606111811010
199,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
132,67 din/l
Najskuplje je 239,36 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,00 din132,67 din/l
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta199,00 din132,67 din/l
-
ZAM25 radnji u 9 mesta199,90 din133,27 din/l+0,90 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta199,90 din133,27 din/l+0,90 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula199,99 din133,33 din/l+0,99 din
-
199,99 din222,99 din133,33 din/l+0,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta209,99 din139,99 din/l+10,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta215,00 din143,33 din/l+16,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta219,97 din146,65 din/l+20,97 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta219,99 din146,66 din/l+20,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta219,99 din146,66 din/l+20,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta229,99 din153,33 din/l+30,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd229,99 din153,33 din/l+30,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta229,99 din153,33 din/l+30,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta235,00 din156,67 din/l+36,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 230,01 – 239,36 din239,36 din159,57 din/l+40,36 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 199,00 | 219,98 |
| 01.09.2026. | 199,00 | 219,98 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO PLANINSKO PASTERIZOVANO 2.8 1.5L ZAPIS TAREAman
- MLEKO PASTERIZOVANO ZAPIS TARE 2,8%MM 1,5LAroma, City
- NNV-MLEKO SVEZE PLANINSKO ZAPIS TARE 2.8%MM 1.5LBB Trade
- MLEKO PLANINSKO PUNOMASNO 2.8% 1.5L ZAPIS TARECash & Carry Plus
- ZAPIS TARE MLEKO PLANINSKO 2,8%MM 1,5LEuro Ša M
- MLEKO SVEZE PLANINSKO 2.8% 1.5LEuroprom
- MLEKO SVEŽE 2.8%MM 1.5L ZAPIS TAREIdea, Mercator, Roda
- Mleko Planinsko Pasterizovano 2,8% Zapis Tare Mlekara Spasojevic 1,5 lMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −17 % po l
MLEKO SVEŽE ZAPIS TARE 2,8%MM 1L KESA
- ZAM109,90
- Metalac Market125,00
- Euro Ša M129,00
+6 prodavnica109,90 din/l
−51 % po lMLEKO SVEŽE MILK HOUSE 2.8%MM 1L POLIPAK
- Aleksandrović64,90
- RIČ89,99
- Metalac Market95,00
+8 prodavnica64,90 din/l- −35 % po l
SVEZE MLEKO 2,8%mm 1,463L IMLEK
- BB Trade125,97
- Trlić132,90
- Mikromarket159,00
+1 prodavnica86,10 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 250ML
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+37 prodavnica235,96 din/l
−38%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1L TB
- Aman%94,99
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
+34 prodavnice94,99 din/l
−29%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 1% 1L PET IMLEK
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Aman%169,99
- Univerexport%169,99
+32 prodavnice149,99 din/l
−50%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 1.5%MM 1L TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+33 prodavnice79,00 din/l
−27%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
+28 prodavnica123,96 din/l
−23%MLEKO SVEŽE 2.8%MM 1.75L MOJA KRAVICA PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Univerexport%184,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−26%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 500ML
- Metro%97,00
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+32 prodavnice194,00 din/l
MLEKO UHT MOJA KRAVICA 3,2%MM D3 250ML TB
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market66,00
+32 prodavnice259,60 din/l









