Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLEKO SVEŽE MILK HOUSE 2.8%MM 1L POLIPAK

MLEKO SVEŽE MILK HOUSE 2.8%MM 1L POLIPAK
Pakovanje 1 l Mlečna mast 2,8% 11 prodavnica Barkod 8606104395015
64,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
64,90 din/l
Najskuplje je 106,00 din, +63% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
64,90 din64,90 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1564,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb64,90 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu89,99 din89,99 din/l+25,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta95,00 din95,00 din/l+30,10 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta97,99 din97,99 din/l+33,09 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta98,99 din98,99 din/l+34,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta99,99 din99,99 din/l+35,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta99,99 din99,99 din/l+35,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd99,99 din99,99 din/l+35,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta99,99 din99,99 din/l+35,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta104,55 din104,55 din/l+39,65 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu106,00 din106,00 din/l+41,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 64,90 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 64,90 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO PASTER.1L MH 2.8%mmAleksandrović
- MLEKO PASTER 2.8% 1L MILK HOUSEČutura
- MLEKO SVEŽE 2,8%MM 1L PVC MILK HOUSIdea, Mercator, Roda
- SVEZE MLEKO 1L 2.8MM KESA MILK HOUSELeon
- Mleko Pasterizovano 2,8% mm Kesa Milk House 1 lMetalac Market
- mleko paster.1l 2,8%mm polipak milk housePodunavlje
- MLEKO SVEZE 2.8% 1L KESA MILK HOUSEPrima
- Pasterizovano mleko 2.8% 1/1*Milk H.RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 250ML
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+37 prodavnica235,96 din/l
−21%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 1L
- Aman%169,99
- Univerexport%169,99
- Cash & Carry Plus174,99
+34 prodavnice169,99 din/l
−38%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1L TB
- Aman%94,99
- VP Dima99,90
- Čutura99,99
+34 prodavnice94,99 din/l
−27%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
- Maxi%119,99
- Maxi Online%119,99
- Mega Maxi%119,99
+33 prodavnice123,96 din/l
−23%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA XXL 1,75L PET
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Univerexport%184,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−50%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 1.5%MM 1L TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+33 prodavnice79,00 din/l
−25%MLEKO ČOKOLADNO DUKAT 1L
- VUM%149,00
- Fortuna Market%149,99
- Transkom 94159,90
+33 prodavnice149,00 din/l
−10%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 300ML
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+32 prodavnice249,67 din/l












