Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko UHT Moja Kravica za Kafu 3,8% mm 1 l

Mleko UHT Moja Kravica za Kafu 3,8% mm 1 l
Pakovanje 1 l Mlečna mast 3,8% 22 prodavnice Barkod 8601500131588
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 11.10.
169,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 220,45 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
169,99 din199,99 din169,99 din/l
-
169,99 din212,99 din169,99 din/l
-
169,99 din199,99 din169,99 din/l
-
169,99 din199,99 din169,99 din/l
-
ZAM25 radnji u 9 mesta184,90 din184,90 din/l+14,91 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula184,99 din184,99 din/l+15,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu184,99 din184,99 din/l+15,00 din
-
186,99 din186,99 din/l+17,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun186,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača186,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac186,99 din
- Kragujevac · Metro186,99 din
- Niš · Metro186,99 din
- Novi Sad · Metro186,99 din
- Palić · Metro186,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta189,00 din189,00 din/l+19,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad189,99 din189,99 din/l+20,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta197,50 din197,50 din/l+27,51 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta198,97 din198,97 din/l+28,98 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta199,90 din199,90 din/l+29,91 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta199,99 din199,99 din/l+30,00 din
-
199,99 din199,99 din/l+30,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta199,99 din199,99 din/l+30,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 200,99 – 209,99 din209,99 din209,99 din/l+40,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta209,99 din209,99 din/l+40,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik209,99 din209,99 din/l+40,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta217,00 din217,00 din/l+47,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta220,00 din220,00 din/l+50,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta220,45 din220,45 din/l+50,46 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Aman · Roda · Mercator · Aroma · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 184,90 | 199,99 |
| 01.09.2026. | 184,90 | 199,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO ZA KAFU 3.8% MOJA KRAVICA 1L IMLEK ADAman
- MLEKO ZA KAFU MOJA KRAVICA 3.8% TB 1LAroma, City
- MLEKO 1/1 3.8%mm ZA KAFU IMLEKBB Trade
- MLEKO ZA KAFU MOJA KRAVICA 3.8%MM 1l IMLEKCash & Carry Plus
- MLEKO KRAV.ZA KAFU 3.8% 1L TBEDGEuroprom
- MLEKO DUGOTRAJNO ZA KAFU KRAVICA 1L 38 TB IMLEK 9034191773 F60XFortuna Market
- MLEKO UHT 3,8% ZA KAFU 1L KRAVICAIdea, Mercator, Roda
- Mleko za kafu 3.8%mm Moja Kravica 1LMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Mleko Čokoladno Moja Kravica 250 ml
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+36 prodavnica235,96 din/l
−29%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1 l PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Metro185,00
+32 prodavnice149,99 din/l
−38%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1 l TB
- Aman%94,99
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
+33 prodavnice94,99 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Univerexport%129,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−23%Mleko Sveže 2,8% mm 1,75 l Moja Kravica PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Aman%189,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−10%Mleko Čokoladno Moja Kravica 300 ml
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+33 prodavnice249,67 din/l
−32%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
+30 prodavnica79,99 din/l
−22%Mleko Čokoladno Mlekara Šabac 200 ml
- Soulfood42,00
- Transkom 9443,90
- Cash & Carry Plus44,99
+31 prodavnica210,00 din/l






