Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLEKO UHT MOJA KRAVICA 3,5%MM 1L

MLEKO UHT MOJA KRAVICA 3,5%MM 1L
Pakovanje 1 l Mlečna mast 3,5% 28 prodavnica Barkod 8601500134992
104,99 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
104,99 din/l
Najskuplje je 199,99 din, +90% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
104,99 din104,99 din/l
-
Aleksandrović11 prodavnica: 109,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar109,99 din109,99 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33109,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49109,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6109,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38109,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43109,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb109,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2109,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb109,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36109,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296109,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula164,99 din164,99 din/l+60,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta165,00 din165,00 din/l+60,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta169,90 din169,90 din/l+64,91 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta169,99 din169,99 din/l+65,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta169,99 din169,99 din/l+65,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu169,99 din169,99 din/l+65,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta174,97 din174,97 din/l+69,98 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta174,99 din174,99 din/l+70,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta174,99 din174,99 din/l+70,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta174,99 din174,99 din/l+70,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad174,99 din174,99 din/l+70,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta179,00 din179,00 din/l+74,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta179,90 din179,90 din/l+74,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 174,99 – 179,99 din179,99 din179,99 din/l+75,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta179,99 din179,99 din/l+75,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd179,99 din179,99 din/l+75,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta179,99 din179,99 din/l+75,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta179,99 din179,99 din/l+75,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta179,99 din179,99 din/l+75,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova181,49 din181,49 din/l+76,50 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta186,58 din186,58 din/l+81,59 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu189,00 din189,00 din/l+84,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din189,99 din/l+85,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik189,99 din189,99 din/l+85,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta199,00 din199,00 din/l+94,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta199,99 din199,99 din/l+95,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 104,99 | 179,45 |
| 22.09.2026. | 104,99 | 179,45 |
| 21.09.2026. | 109,99 | 179,95 |
| 19.09.2026. | 164,99 | 179,99 |
| 01.09.2026. | 159,99 | 179,99 |
Promene cene
- Šumadija Market 22.09. 182,00 → 104,99 din -42%
- Aleksandrović 21.09. 189,99 → 109,99 din -42%
- Šumadija Market 21.09. 189,00 → 182,00 din -4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO PUNOMASNO 3.5% 1L IMLEKAleksandrović
- MLEKO KRAVICA 3,5% 1L TBAroma, City
- MLEKO 3.5% DUG KRAVICA 1L IMLEKBB Trade
- MLEKO MOJA KRAVICA PUNOMASNO 3.5%MM 1L IMLEKCash & Carry Plus
- MLEKO MOJA KR.PUNOM.3.5% 1LEuroprom
- MLEKO PUNOMASNO DUGOTRAJNO 1L 35MM KRAVICAFortuna Market
- MLEKO UHT 3.5%MM 1L TB KRAVICAIdea, Mercator, Roda
- Mleko Kravica 3,5% 1L UHT TBMaxi, Mega Maxi, Shop&Go
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 250ML
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+37 prodavnica235,96 din/l
−29%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 1% 1L PET IMLEK
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Aman%169,99
- Univerexport%169,99
+32 prodavnice149,99 din/l
−38%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1L TB
- Aman%94,99
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
+34 prodavnice94,99 din/l
−50%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 1.5%MM 1L TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+33 prodavnice79,00 din/l
−27%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
+28 prodavnica123,96 din/l
−23%MLEKO SVEŽE 2.8%MM 1.75L MOJA KRAVICA PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Univerexport%184,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−10%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 300ML
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+32 prodavnice249,67 din/l
−26%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 500ML
- Metro%97,00
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+32 prodavnice194,00 din/l



