Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mleko Sveže Peštersko Imlek 3,5% mm 1 l

Mleko Sveže Peštersko Imlek 3,5% mm 1 l
Pakovanje 1 l Mlečna mast 3,5% 31 prodavnica Barkod 8601500141570
145,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
145,99 din/l
Najskuplje je 179,00 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
145,99 din145,99 din/l
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta149,00 din149,00 din/l+3,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta149,90 din149,90 din/l+3,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu149,99 din149,99 din/l+4,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula149,99 din149,99 din/l+4,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din149,99 din/l+4,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta153,00 din153,00 din/l+7,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta153,99 din153,99 din/l+8,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta159,90 din159,90 din/l+13,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta159,97 din159,97 din/l+13,98 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta159,99 din159,99 din/l+14,00 din
-
160,00 din160,00 din/l+14,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun160,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača160,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac160,00 din
- Kragujevac · Metro160,00 din
- Niš · Metro160,00 din
- Novi Sad · Metro160,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu164,00 din164,00 din/l+18,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta164,99 din164,99 din/l+19,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 159,99 – 165,99 din165,99 din165,99 din/l+20,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta169,00 din169,00 din/l+23,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta169,99 din169,99 din/l+24,00 din
-
Aleksandrović13 prodavnica: 169,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar169,99 din169,99 din/l+24,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33169,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49169,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6169,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38169,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26169,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43169,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10169,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15169,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb169,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb169,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68169,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36169,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296169,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta175,00 din175,00 din/l+29,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta179,00 din179,00 din/l+33,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Aman · Idea · Roda · Mercator · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 145,99 | 159,99 |
| 01.09.2026. | 145,99 | 159,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO SVEZE 3.5% 1L PESTERSKOAleksandrović
- MLEKO SVEZE PESTERSKO SA 3.5%MM 1L IMLEKAman
- MLEKO SVEZE PESTERSKO IMLEK 3.5% M.M. 1L PETAroma, City
- MLEKO SVEZE PESTERSKO 3.5%MM 1L IMLEKBB Trade
- MLEKO SVEZE PESTERSKO 3.5% MM 1L IMLEKCash & Carry Plus
- MLEKO SVEZE PESTERSKO 1L IMLEKČutura, Leon
- MLEKO SVEZE 3.5%MM PESTERSKO 1LEuroprom
- MLEKO SVEŽE 1L PEŠTERSKO IMLEK 35MMFortuna Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% TB 250 ml
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+36 prodavnica235,96 din/l
−29%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% 1 l PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Metro185,00
+32 prodavnice149,99 din/l
−19%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
- Cash & Carry Plus139,99
+31 prodavnica134,29 din/l
−23%Mleko Sveže 2,8% mm 1,75 l Moja Kravica PET XXL
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Aman%189,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−38%Mleko UHT Moja Kravica 2,8% mm 1 l TB
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
- Aman99,99
+33 prodavnice99,90 din/l
−33%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+32 prodavnice79,00 din/l
Mleko UHT Moja Kravica 3,2% mm D3 250 ml TB
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market66,00
+31 prodavnica259,60 din/l
−26%Mleko Čokoladno Moja Kravica 1% mm 500 ml PET Imlek
- Medius%99,90
- Metalac Market%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+31 prodavnica199,80 din/l
