Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka Kisela Glozane 400 g Mlekara Glozane
Pavlaka Kisela Glozane 400 g Mlekara Glozane
Pakovanje 400 g 2 prodavnice Barkod 8606100114627
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
324,98 din/kg
Najskuplje je 139,00 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din324,98 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu139,00 din347,50 din/kg+9,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 129,99 | 134,50 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 134,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAVLAKA KISELA GLOZANE 400G MLEKARA GLOZANEAman
- PAVLAKA KIS.20% 400 MLEKARA GLOZANEPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 250 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Leon139,99
+30 prodavnica539,96 din/l
−17%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 200 g
- Cash & Carry Plus143,99
- Univerexport%149,99
- Soulfood%164,99
+30 prodavnica719,95 din/kg
−12%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 500 g
- Medius%249,90
- Leon255,99
- Cash & Carry Plus259,99
+29 prodavnica499,80 din/l
−21%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 500 g
- Metro%289,00
- Cash & Carry Plus294,99
- Čutura339,99
+24 prodavnice578,00 din/kg
−5%Pavlaka za Šlag Moja Kravica 250 ml
- Cash & Carry Plus169,98
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- Metro189,00
+20 prodavnica679,92 din/l
−25%Pavlaka za kafu Campina 10x10g
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon79,99
- Tekijanka87,99
+21 prodavnica749,90 din/kg
−27%Pavlaka za Kuvanje Meggle 20% mm 500 ml
- Medius%234,90
- Cash & Carry Plus259,99
- Metro281,00
+20 prodavnica469,80 din/l
−8%Pavlaka Fermentisana Dr Milk 20% mm 700 g Kantica
- Euro Ša M258,00
- Metalac Market259,00
- Europrom259,90
+18 prodavnica368,57 din/kg











