Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Imlek Pavlaka za Kuvanje 500 ml

Imlek Pavlaka za Kuvanje 500 ml
Pakovanje 500 ml Mlečna mast 20% 2 prodavnice Barkod 8601500120896
222,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
445,80 din/l
Najskuplje je 279,99 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
222,90 din445,80 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta279,99 din559,98 din/l+57,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 222,90 | 251,45 |
| 01.09.2026. | 222,90 | 251,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAVLAKA ZA KUV. 20% 1/2 TB-608Europrom
- IMLEK PAVLAKA ZA KUVANJE 500MLVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Imlek Moja Kravica Maslac 125 g
- Aleksandrović249,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Senta Promet%249,99
+32 prodavnice1.999,92 din/kg
−20%Imlek Moja Kravica Krem Sir 100 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
- Leon83,99
+31 prodavnica799,90 din/kg
−11%Imlek Moja Kravica Krem Sir 200 g
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus179,99
- Gomex179,99
+33 prodavnice874,50 din/kg
−16%Imlek Protein Čoko Šejk 0,3 l PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
- Metro159,98
+30 prodavnica516,63 din/l
−16%IMLEK PROTEIN VANILA ŠEJK 0.3l pet
- Leon153,99
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
+30 prodavnica513,30 din/l
−16%Imlek Protein Jagoda Šejk 0,3 l PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Super Vero%155,99
- Metro159,98
+28 prodavnica516,63 din/l
−16%Imlek Nera Caffe Cappuccino 0,23 l Casa
- Aleksandrović119,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Aman%129,99
+28 prodavnica521,70 din/l
−16%Imlek Nera Caffe Macchiato 0,23 l
- Aleksandrović119,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Aman%129,99
+27 prodavnica521,70 din/l












