Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PAPRIKA U PAVLACI 30%mm RF
PAPRIKA U PAVLACI 30%mm RF
Pakovanje 5,5 kg Mlečna mast 30% 2 prodavnice Barkod 8606028501523
650,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
118,18 din/kg
Najskuplje je 739,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
650,00 din118,18 din/kg
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta739,99 din134,54 din/kg+89,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 650,00 | 695,00 |
| 01.09.2026. | 650,00 | 695,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- paprika u pavlaci pastir 5,5 kg euro linePodunavlje
- PAPRIKA U PAVLACI 30%mm RFVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%PAPRIKA U PAVLACI MEGGLE 230G
- Mikromarket%149,99
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
+27 prodavnica652,13 din/kg
PAPRIKA U PAVLACI SECKANA BLAGA MEGGLE 230G
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- BB Trade181,97
+23 prodavnice734,78 din/kg
−6%PAPRIKA U PAVLACI MEGGLE 700G
- Cash & Carry Plus399,99
- Univerexport529,99
- Aman542,99
+7 prodavnica571,41 din/kg
Paprika u pavlaci 20%mm 400g #6 *Milk House*
- Leon289,99
- Aleksandrović329,99
- Metalac Market339,00
+4 prodavnice724,98 din/kg
PAPRIKA U PAVLACI BLAGA 700G MEGGLE
- Cash & Carry Plus399,99
- Super Vero526,99
- Yuhor549,99
+3 prodavnice571,41 din/kg
PAPRIKA U PAVLACI SECKANA ZAPIS TARE 230G
- Europrom159,90
- ZAM169,90
- BB Trade179,97
+2 prodavnice695,22 din/kg
Paprika u Pavlaci 700g kantica #6 *Milk House*
- Aleksandrović479,99
- Čutura489,99
- RIČ489,99
+2 prodavnice685,70 din/kg- −25%
PAPRIKA U PAVLACI SECKANA STADO MOJE 470G
- Metro%252,00
- Leon315,99
- Gomex492,75
+1 prodavnica536,17 din/kg















