Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka za Kuvanje 0,5 l Meggle

Pavlaka za Kuvanje 0,5 l Meggle
Pakovanje 500 ml Mlečna mast 10% 2 prodavnice Barkod 8600101752192
351,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
703,94 din/l
Najskuplje je 359,99 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
351,97 din703,94 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta359,99 din719,98 din/l+8,02 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 351,97 | 357,00 |
| 01.09.2026. | 351,97 | 357,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAVLAKA ZA KUVANJE 10% 1/2 MEGGLEBB Trade
- PAVL.ZA KUVANJE 10% 500 MEGGLEPrima
- PAVLAKA ZA KUVANJE 0.5l MEGGLETrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−37 % po lPavlaka za Kuvanje Meggle 10% mm 500 g
- Aleksandrović219,99
- Euro Ša M221,00
- Medius234,99
+11 prodavnica439,98 din/l
−35 % po lPavlaka za Kuvanje Moja Kravica 10% mm 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%229,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Idea · Mercator · Roda%239,99
+6 prodavnica459,98 din/l
−32 % po lMoja Kravica Pavlaka za Kuvanje 10% Mm, 500 ml
- Medius%239,90
- BB Trade269,97
- Aroma324,20
479,80 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 250 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Leon139,99
+30 prodavnica539,96 din/l
−17%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 200 g
- Cash & Carry Plus143,99
- Univerexport%149,99
- Soulfood%164,99
+30 prodavnica719,95 din/kg
−12%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 500 g
- Medius%249,90
- Leon255,99
- Cash & Carry Plus259,99
+29 prodavnica499,80 din/l
−21%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 500 g
- Metro%289,00
- Cash & Carry Plus294,99
- Univerexport%299,99
+24 prodavnice578,00 din/kg
−5%Pavlaka Slatka za Šlag Moja Kravica 36% TB 250 ml
- Cash & Carry Plus169,98
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- Metro189,00
+20 prodavnica679,92 din/l
−25%Pavlaka za kafu Campina 10x10g
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon79,99
- Tekijanka87,99
+22 prodavnice749,90 din/kg
−27%Pavlaka za Kuvanje Meggle 20% mm 500 ml
- Medius%234,90
- Cash & Carry Plus259,99
- Metro281,00
+20 prodavnica469,80 din/l
−8%Pavlaka Fermentisana Dr Milk 20% mm 700 g Kantica
- Euro Ša M258,00
- Metalac Market259,00
- Europrom259,90
+18 prodavnica368,57 din/kg













