Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Paprika u pavlaci Maxi rinfuz
Paprika u pavlaci Maxi rinfuz
2 prodavnice Barkod 8600197461275
749,90 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
749,90 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta749,90 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 749,90 | 749,90 |
| 01.09.2026. | 749,90 | 749,90 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Paprika u Pavlaci Meggle Ljuta Čaša 230 g
- Mikromarket%149,99
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
+26 prodavnica652,13 din/kg
Paprika u Pavlaci Seckana Blaga Meggle 230 g
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- RIČ179,99
+22 prodavnice734,78 din/kg
Paprika u Pavlaci Blaga 400 g Meggle
- Cash & Carry Plus269,99
- Aleksandrović279,99
- VP Dima289,00
+6 prodavnica674,98 din/kg
−6%Paprika u Pavlaci Meggle 700 g
- Univerexport505,99
- Aman542,99
- Metro550,85
+5 prodavnica722,84 din/kg
Paprika u pavlaci 20%mm 400g Milk House
- Leon289,99
- Metalac Market339,00
- Podunavlje340,55
+3 prodavnice724,98 din/kg
Paprika u Pavlaci Seckana Zapis Tare 230 g
- Europrom159,90
- ZAM169,90
- BB Trade179,97
+2 prodavnice695,22 din/kg
Paprika u Pavlaci Blaga 700 g Meggle
- Cash & Carry Plus399,99
- Super Vero526,99
- Roda619,99
+2 prodavnice571,41 din/kgPaprika u Pavlaci Seckana Stado Moje 470 g
- Metro269,00
- Leon315,99
- Gomex492,75
+1 prodavnica572,34 din/kg
















