Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka za Kuvanje 20% mm 500 ml Dr Milk
Pavlaka za Kuvanje 20% mm 500 ml Dr Milk
Pakovanje 500 ml Mlečna mast 20% 2 prodavnice Barkod 8606020040990
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
359,98 din/l
Najskuplje je 199,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,99 din359,98 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta199,99 din399,98 din/l+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 179,99 | 189,99 |
| 01.09.2026. | 179,99 | 189,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DR MILK PAVLAKA ZA KUVANJE 500ml 20%mmSunce (Qvattro)
- PAVLAKA ZA KUVANJE 20%mm 500ml DR MILKTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 250 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Leon139,99
+30 prodavnica539,96 din/l
−17%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 200 g
- Cash & Carry Plus143,99
- Univerexport%149,99
- Soulfood%164,99
+30 prodavnica719,95 din/kg
−12%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 500 g
- Medius%249,90
- Leon255,99
- Cash & Carry Plus259,99
+29 prodavnica499,80 din/l
−21%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 500 g
- Metro%289,00
- Cash & Carry Plus294,99
- Univerexport%299,99
+24 prodavnice578,00 din/kg
−5%Pavlaka Slatka za Šlag Moja Kravica 36% TB 250 ml
- Cash & Carry Plus169,98
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- Metro189,00
+20 prodavnica679,92 din/l
−25%Pavlaka za kafu Campina 10x10g
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon79,99
- Tekijanka87,99
+21 prodavnica749,90 din/kg
−27%Pavlaka za Kuvanje Meggle 20% mm 500 ml
- Medius%234,90
- Cash & Carry Plus259,99
- Metro281,00
+20 prodavnica469,80 din/l
−8%Pavlaka Fermentisana Dr Milk 20% mm 700 g Kantica
- Euro Ša M258,00
- Metalac Market259,00
- Europrom259,90
+18 prodavnica368,57 din/kg










