Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Paprika u Pavlaci Cela 1 kg Rinfuz Meggle
Paprika u Pavlaci Cela 1 kg Rinfuz Meggle
Pakovanje 1 kg 2 prodavnice Barkod 0000000008013
679,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
679,99 din/kg
Najskuplje je 999,97 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
679,99 din679,99 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta999,97 din999,97 din/kg+319,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 679,99 | 839,98 |
| 01.09.2026. | 679,99 | 839,98 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PECEN PL-MESO SV KARE BK DELIKATOBB Trade
- PAPRIKA U PAVLACI CELA 1KG RINFUZ MEGGLESuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −25 % po kg
Paprika u pavlaci 1 kg, Mlekara Mihajlović
- Svetofor510,50
- Mere518,90
510,50 din/kg - −21 % po kg
Paprika u pavlaci 1 kg, Mlekara Finagro
- Mere535,90
- Metalac Market599,00
535,90 din/kg
−16 % po kgPaprika u Pavlaci Blaga 700 g Meggle
- Cash & Carry Plus399,99
- Super Vero526,99
- Roda619,99
+2 prodavnice571,41 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Paprika u Pavlaci Meggle Ljuta Čaša 230 g
- Mikromarket%149,99
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
+26 prodavnica652,13 din/kg
Paprika u Pavlaci Seckana Blaga Meggle 230 g
- VP Dima169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- RIČ179,99
+22 prodavnice734,78 din/kg
Paprika u Pavlaci Blaga 400 g Meggle
- Cash & Carry Plus269,99
- Aleksandrović279,99
- VP Dima289,00
+6 prodavnica674,98 din/kg
−6%Paprika u Pavlaci Meggle 700 g
- Univerexport505,99
- Aman542,99
- Metro550,85
+5 prodavnica722,84 din/kg
Paprika u pavlaci 20%mm 400g #6 Milk House
- Leon289,99
- Metalac Market339,00
- Podunavlje340,55
+3 prodavnice724,98 din/kg
Paprika u Pavlaci Seckana Zapis Tare 230 g
- Europrom159,90
- ZAM169,90
- BB Trade179,97
+2 prodavnice695,22 din/kg
Paprika u Pavlaci Blaga 700 g Meggle
- Cash & Carry Plus399,99
- Super Vero526,99
- Roda619,99
+2 prodavnice571,41 din/kgPaprika u Pavlaci Seckana Stado Moje 470 g
- Metro269,00
- Leon315,99
- Gomex492,75
+1 prodavnica572,34 din/kg
















