Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Krem za Kuvanje La Cocina De Sergio 1 l
Krem za Kuvanje La Cocina De Sergio 1 l
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 8606112244008
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
259,99 din/l
Najskuplje je 279,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,99 din259,99 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik279,99 din279,99 din/l+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 259,99 | 269,99 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 269,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM ZA KUVANJE LA COCINA DE SERGIO 1LCash & Carry Plus
- KREM ZA KUVANJE 1L LA COCINA DE SERGIO NA BAZI BILJNIH MASTI F71Fortuna Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Krem Sir Abc 200 g
- Šumadija Market199,90
- Leon199,99
- Gomex%209,99
+37 prodavnica999,50 din/kg
−20%Krem Sir Abc 100 g
- Leon109,99
- ZAM%119,90
- Transkom 94122,90
+35 prodavnica1.099,90 din/kg
−17%Krem za Šlag 200 ml Polimark
- ZAM99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Senta Promet%99,99
+19 prodavnica499,50 din/l
Krem Sir Zapis Tare 150 g
- Europrom139,90
- VUM139,99
- Euro Ša M140,00
+10 prodavnica932,67 din/kg
Krem Sir Arla 200 g
- BB Trade277,97
- Super Vero278,99
- Mikromarket279,00
+8 prodavnica1.389,85 din/kg
Krem Sir Granice 45% mm 100 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Šumadija Market83,00
- Fortuna Market84,99
+8 prodavnica749,90 din/kg
−13%Krem Sir Vlašac Abc 100 g
- Super Vero%129,99
- Gomex149,99
- Idea · Mercator · Roda149,99
+5 prodavnica1.299,90 din/kg
Krem za Kuvanje Vegan 15% Meggle 250 ml
- VP Dima99,00
- Idea · Mercator · Roda159,99
- Euro Ša M165,00
+4 prodavnice396,00 din/l













