Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.828 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

BOMBONE CITRUS MIX T37 TIC TAC 18G
- Mikromarket57,70
- Euro Ša M59,00
- Trlić59,99
+5 prodavnica3.205,56 din/kg
KREM EUROCREM 25G
- Aleksandrović19,90
- Trnava Promet28,00
- Trlić29,90
+5 prodavnica796,00 din/kg
−17%BOMBONE SPEARMINT FISHERMANS 25G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%139,99
- Aman149,99
- dm159,00
+3 prodavnice5.599,60 din/kg
BAR PROTEIN ORANGE CHOCOLATE PROTEINI.SI 55G
- Super Vero209,99
- Mercator · Roda219,99
- Univerexport222,99
+4 prodavnice3.818,00 din/kg
−15%BOOM BOX BIO OVSENE PAHULJICE 500g
- dm159,00
- Aksa%169,00
- Idea · Mercator · Roda170,83
+3 prodavnice318,00 din/kg
ČOKOLADA SAMO TI LEŠNIK SA DODAT.BILJ.MASTI 100G
- Cash & Carry Plus109,99
- Aman119,99
- Čutura119,99
+5 prodavnica1.099,90 din/kg
−20%GRANOLA OVSENA HIGH PROT.ČOKOLADA BOOM BOX 300G
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Metro359,99
- VUM417,99
+3 prodavnice1.166,63 din/kg
KREM BLOK VESELA FARMA EUROCREM 40G
- Čutura29,99
- Euro Ša M37,00
- Univerexport48,48
+5 prodavnica749,75 din/kg
KREM PATROLNA ŠAPA 400G
- Europrom199,90
- Cash & Carry Plus236,11
- Euro Ša M246,00
+5 prodavnica499,75 din/kg
BOMBONE GUMENE TROLLI KISS 100G
- Aleksandrović149,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Univerexport157,99
+5 prodavnica1.499,90 din/kg
BOMBONE GUMENE NIMM2 SOUR 100G
- Cash & Carry Plus89,99
- Fortuna Market124,99
- Idea · Mercator · Roda129,99
+3 prodavnice899,90 din/kg
KARAMELE KONTI GOLDEN LILY 200G
- Cash & Carry Plus159,99
- Fortuna Market159,99
- ZAM179,90
+5 prodavnica799,95 din/kgKROASAN BEČKI VAFL KARAMALA LE TARTI 100G
- Čutura84,99
- Sunce (Qvattro)89,99
- Cash & Carry Plus99,99
+5 prodavnica849,90 din/kg
ČOKOLADA MINI BORA BORA 200G
- Aleksandrović129,99
- Trnava Promet167,00
- Tekijanka182,90
+5 prodavnica649,95 din/kg
KOLAČ TRAJNI TIRAMISU CEREMUSKI 430G
- Cash & Carry Plus399,99
- Trnava Promet409,00
- Metalac Market419,00
+5 prodavnica930,21 din/kg
ČOKOLADA MLEČNA POBEDA 220G
- Metro210,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trnava Promet249,00
+5 prodavnica954,55 din/kgBOMBONE GUMENE AUTIĆI KRUT FRUT 70G
- Cash & Carry Plus43,27
- Trnava Promet48,00
- RIČ49,99
+5 prodavnica618,14 din/kg
KROASAN MINI PAI MALINA KDV 180G
- Cash & Carry Plus99,99
- Aman114,99
- Europrom129,90
+5 prodavnica555,50 din/kg
−60%ČOKOLADA MINI TWIX MULTIPACK 5X50G
- Idea · Mercator · Roda%170,00
- Prima235,50
- BB Trade419,97
+3 prodavnice680,00 din/kg
−16%KEKS DIGESTIVES CRNA ČOKOLADA MCVITIE S 200G
- Univerexport%222,99
- Euro Ša M227,00
- Sunce (Qvattro)229,99
+5 prodavnica1.114,95 din/kg
−16%KEKS DIGESTIVES MLEČNA ČOKOLADA MCVITIE S 200G
- Univerexport%222,99
- Euro Ša M227,00
- Sunce (Qvattro)229,99
+5 prodavnica1.114,95 din/kg
KEKS PROBIOTIC PEANUT BUTTER&NUTS VITALIA 55G
- Roda144,99
- Aleksandrović149,99
- Mega Maxi149,99
+5 prodavnica2.636,18 din/kg
−18%GRANOLA PROTEIN CRNA ČOK. CRVENO VOĆE VITALIA 300G
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Super Vero531,99
- Fortuna Market539,99
+3 prodavnice1.499,97 din/kg
−25%GRANOLA PROTEIN CRNA ČOKO.CRVENO VOĆE VITALIA 60G
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Mega Maxi%99,99
- Super Vero105,99
+3 prodavnice1.499,83 din/kg
−18%GRANOLA PROTEIN KOKOS BADEM VITALIA 300G
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Super Vero531,99
- Fortuna Market539,99
+3 prodavnice1.499,97 din/kg
−25%GRANOLA PROTEIN KOKOS BADEM VITALIA 60G
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Super Vero105,99
- Fortuna Market109,99
+3 prodavnice1.499,83 din/kg
ROLAT ČOKOLADA DOLCE VITA 250G
- Trnava Promet119,00
- Mere124,90
- Univerexport124,90
+5 prodavnica476,00 din/kgKROASAN KAKAO 45G PREST
- Luki29,90
- Soulfood29,99
- Univerexport29,99
+5 prodavnica664,44 din/kg
−16%ŽITARICE TRIX NESTLE 300G
- Cash & Carry Plus489,99
- Univerexport%526,99
- Mega Maxi%544,99
+5 prodavnica1.633,30 din/kg
−8%ČOKOLADA MLEČNA SLANA KARAMELA LINDT 100G
- Aroma%369,99
- Super Vero371,99
- Mercator · Roda379,99
+4 prodavnice3.699,90 din/kg
−43%BOMBONE BEZ ŠEĆERA ALPIN FRESH RICOLA 40G
- Idea · Mercator · Roda%95,00
- Gomex171,00
- Maxi Online171,99
+3 prodavnice2.375,00 din/kg
BISKVIT ČOKO MILKA 150G
- Sunce (Qvattro)254,99
- Euro Ša M303,00
- Aleksandrović329,99
+5 prodavnica1.699,93 din/kg
KEKS VAFL LOACKER TORTINA ORIGINAL 126G
- Maxi · Maxi Online523,99
- Gomex539,99
- Roda539,99
+4 prodavnice4.158,65 din/kg
BOMBONJERA ROCHER CONO 350G FERRERO
- VP Dima1.399,00
- Aleksandrović1.599,90
- RIČ1.599,99
+5 prodavnica3.997,14 din/kg
ČOKOLADNO JAJE LEI KINDER 150G
- Aksa1.479,00
- Aleksandrović1.499,99
- Idea · Mercator · Roda1.549,99
+3 prodavnice9.860,00 din/kg
ČOKOLADNO JAJE IMBUTITO RAFFAELLO 100G
- Cash & Carry Plus619,99
- Euro Ša M650,00
- Idea · Mercator · Roda654,99
+3 prodavnice6.199,90 din/kg
ČOKOLADA MINI CRISPY KINDER 5X34G
- Podunavlje486,45
- Idea · Mercator · Roda489,99
- Super Vero494,99
+3 prodavnice2.861,47 din/kg
BOMBONJERA LINDOR ASSORT LINDT 137G
- Euro Ša M539,00
- Cash & Carry Plus588,53
- Univerexport645,99
+5 prodavnica3.934,31 din/kg
MUFFIN BEZ GLUTENA ČOKOLADNI SCHAR 65G
- Aksa169,00
- dm199,00
- Idea · Mercator · Roda211,50
+3 prodavnice2.600,00 din/kg
−20%KREM ORG.SA LEŠNIKOM BEZ LAKTOZE NOCIOLATA 250G
- Univerexport%465,99
- Idea · Mercator · Roda549,99
- Super Vero549,99
+3 prodavnice1.863,96 din/kg
BOMBONE GUMENE LITTLE MIX FINI 100G
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex145,15
- Sunce (Qvattro)149,99
+5 prodavnica1.349,90 din/kg
BOMBONE GUMENE LIJANE FINI 100G
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex145,15
- Roda159,99
+5 prodavnica1.349,90 din/kg
BOMBONE GUMENE LUBENICA VIDAL 90G
- Cash & Carry Plus119,99
- RIČ119,99
- Idea · Mercator · Roda133,50
+3 prodavnice1.333,22 din/kg
BOMBONE GUMENE MEGA SWEET MIX VIDAL 90G
- Cash & Carry Plus119,99
- RIČ119,99
- Idea · Mercator · Roda133,50
+3 prodavnice1.333,22 din/kg
−59%ČOKOLADA MINI BLACK&WHITE LION 42G
- Idea · Mercator · Roda%35,00
- Aleksandrović69,99
- Fortuna Market70,39
+3 prodavnice833,33 din/kg
Bombus raw energy bar kokos&kakao 50g
- dm165,00
- Idea · Mercator · Roda178,12
- Aksa179,00
+3 prodavnice3.300,00 din/kg
BAR RAW ENERGY POMORANDŽA I KAKAO ZRNO BOMBUS 50G
- Idea · Mercator · Roda178,12
- Aksa179,00
- dm179,00
+3 prodavnice3.562,40 din/kg
KREM BLOK EUROCREM 200G
- Čutura129,99
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet177,00
+5 prodavnica649,95 din/kg



































