Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.327 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Bar Choco SL Max Eurocrem Mleko 60 g
- Euro Ša M68,00
- Idea · Mercator · Roda95,62
1.133,33 din/kg
−27%Paketić Uskršnji 70 g Display Labudo
- Idea · Mercator · Roda%110,00
- Medius139,94
1.571,43 din/kgKolač Krempita Dom 240 g 2/1 Stamev
- Mercator · Roda559,99
- Super Vero567,99
- Idea569,99
2.333,29 din/kgVafl Waffer Limun Kocka 800 G+100 g
- Prima399,50
- Idea · Mercator · Roda434,99
443,40 din/kg
Musli Crun Pekan Bad 400 g BIO Špajz
- Super Vero567,99
- Roda574,99
- Mercator579,99
+1 prodavnica1.419,98 din/kg
Biskvit Rock Cups Mini Milky 80 g
- Idea · Mercator · Roda229,99
- Aman249,99
2.874,88 din/kg
Keks Rock Bubble Gum 128 g
- Idea · Mercator · Roda219,99
- Prima223,00
1.718,67 din/kg
Keks Golica Hrono 100 g Sweet Family
- Idea · Mercator · Roda156,00
- Super Vero160,99
1.560,00 din/kg
Keks Đumbir Hrono 100 g Sweet Family
- Idea · Mercator · Roda156,00
- Super Vero160,99
1.560,00 din/kg
Kolači Domaci Mix 250 g Laki s
- Cash & Carry Plus300,00
- Mercator · Roda509,99
- Idea519,99
1.200,00 din/kg
Kolači Orasnice 150 g Stamevski
- Idea · Mercator · Roda534,99
- Super Vero539,99
3.566,60 din/kg
Pahuljice Org Veg Cho Gra 250 g Supe
- Aksa559,00
- Idea · Mercator · Roda629,47
2.236,00 din/kg
Lubenica Sušena 10 g True Story
- Idea · Mercator · Roda67,50
- Aksa69,00
6.750,00 din/kg
Bar Đumbir Voli Voće 25 g True Sto
- Aksa99,00
- Roda109,99
- Mercator117,99
+1 prodavnica3.960,00 din/kg
Bar Protein Malina 30 g Dr Fitness
- VUM109,90
- Idea · Mercator · Roda119,99
3.663,33 din/kg
Bar Protein Lešnik 30 g Dr Fitness
- VUM109,99
- Idea · Mercator · Roda119,99
3.666,33 din/kgČok Jaje Dada Surprise Egg 30 g Labu
- Transkom 94259,90
- Roda339,99
- Mercator359,99
+1 prodavnica8.663,33 din/kg
Čok Ukrasi Mix NG Mreža 60 g Swe Cho
- Aksa149,00
- Idea · Mercator · Roda174,99
2.483,33 din/kg
Bar Oat Zero Sour Cherry 70 g Avena
- Idea · Mercator · Roda106,65
- VUM109,99
1.523,57 din/kgBaklava Orah 400 g Fofa
- Super Vero519,99
- Idea · Mercator · Roda599,99
1.299,98 din/kgBaklava Pistaći i Orah 400 g Fofa
- Super Vero769,99
- Idea · Mercator · Roda899,99
1.924,98 din/kg
−17%Čokolada Malina 85 g Drip
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Fortuna Market203,49
2.250,00 din/kg
Čoko Banana Baka 25 g
- Idea · Mercator · Roda26,59
- BB Trade31,50
1.063,60 din/kgPaketić Usk Piramida Mix 75 g SW Cho
- BB Trade170,40
- Idea · Mercator · Roda199,99
2.272,00 din/kg
Paketić NGD 145 g Sweet Choice
- Europrom179,90
- Idea · Mercator · Roda249,99
1.240,69 din/kgPoklon Set Pliš Torba Gin85 g SW Cho
- BB Trade499,97
- Idea · Mercator · Roda599,99
5.882,00 din/kg
Bombonjera Lexus NGD Le Krem 120 g
- Idea · Mercator · Roda279,99
- Aleksandrović289,99
2.333,25 din/kgMedenjak Kajsija 180 g Manner
- Cash & Carry Plus174,99
- Idea · Mercator · Roda292,36
972,17 din/kg
Napolitanke Čokolada 200 g Manner
- Univerexport275,99
- Idea · Mercator · Roda324,99
1.379,95 din/kg
Musli BG sa Kokosom i Kajs 325 g Ver
- Aksa829,00
- Idea · Mercator · Roda833,62
2.550,77 din/kg
Pahuljice Ovsene Org Jag Čija 350 g
- Idea · Mercator · Roda947,62
- Aksa949,00
2.707,49 din/kg
Vafl Torta Cudo Kikiriki 165 g Ziv LTD
- Cash & Carry Plus173,99
- Euro Ša M202,00
- Tekijanka203,68
+1 prodavnica869,95 din/kg
Bombone Gumene Krut Fruit Mesavina 70 g
- Cash & Carry Plus44,99
- Aman49,99
- Šumadija Market58,00
+1 prodavnica642,71 din/kgCoko Cun 280 g Prest
- Cash & Carry Plus145,80
- Aleksandrović149,99
- Tekijanka158,91
+1 prodavnica520,71 din/kg
Lizalica Kendy 20g
- Cash & Carry Plus37,99
- Euro Ša M41,00
- Metalac Market49,00
+1 prodavnica1.899,50 din/kgOblande 5/1 Mara
- Cash & Carry Plus79,99
- Senta Promet99,99
- Super Vero109,99
+1 prodavnica16,00 din/kom
Snack od Pirinca sa Susamom 100 g
- Šumadija Market100,00
- Senta Promet103,27
- Super Vero119,99
+1 prodavnica1.000,00 din/kg
Kikiriki Stapici 150 g Nicci
- Cash & Carry Plus169,99
- Aman199,99
- Super Vero213,99
+1 prodavnica1.133,27 din/kgNapolitanka Mleko/Cokolada 400 g Strong Distribucija
- Aleksandrović99,99
- Transkom 94145,90
- Cash & Carry Plus165,08
+1 prodavnica249,98 din/kg
Bombone Bebeto Spaghetti Strawberry 80 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Fortuna Market109,99
- Podunavlje112,99
+1 prodavnica1.249,88 din/kgCokolada Eti Dare Wafel 44 g
- Maxi · Mega Maxi97,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Shop&Go101,99
2.227,05 din/kg
Elvan Coffex 700 g
- Metro479,00
- Cash & Carry Plus559,99
- Aleksandrović599,99
+1 prodavnica684,29 din/kgDeda Mraz Anl Jaje 25 g
- Cash & Carry Plus32,99
- Tekijanka42,52
- BB Trade51,97
+1 prodavnica1.319,60 din/kg
−25%Rolat Vincinni Swiss Roll Kakao 250 g
- Aman%149,99
- Aleksandrović189,99
- Šumadija Market198,00
+1 prodavnica599,96 din/kg
Cake Tiramisu 430g Cheremushki
- Metalac Market419,00
- Aleksandrović419,99
- Prima427,00
+1 prodavnica974,42 din/kg
−10%Sante Crunchy Banana Cokolada 350 g
- Medius266,48
- Šumadija Market280,00
- Super Vero%359,99
+1 prodavnica761,37 din/kgFlips cmok 25g Biozrnce
- Europrom29,00
- Fortuna Market34,99
- Šumadija Market36,00
+1 prodavnica1.160,00 din/kg
Biskrem kakao 130gr
- Euro Ša M118,00
- Šumadija Market135,00
- Tekijanka137,33
+1 prodavnica907,69 din/kg
























