Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS GOLICA HRONO 100G SWEET FAMILY

KEKS GOLICA HRONO 100G SWEET FAMILY
Pakovanje 100 g 4 prodavnice Barkod 8606100614738
156,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.560,00 din/kg
Najskuplje je 160,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
156,00 din1.560,00 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta156,00 din1.560,00 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta156,00 din1.560,00 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad160,99 din1.609,90 din/kg+4,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 156,00 | 156,00 |
| 01.09.2026. | 156,00 | 156,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS GOLICA HRONO 100G SWEET FAMILYIdea, Mercator, Roda
- KEKS GOLICA HRONO 100GR SWEET FAMILYSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%589,99
- Euro Ša M%599,90
+32 prodavnice737,49 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+38 prodavnica571,38 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+35 prodavnica1.359,92 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%279,99
- Podunavlje279,99
- Cash & Carry Plus284,99
+35 prodavnica933,30 din/kg












