Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS MARIA 125G BEZ GLUTENA

KEKS MARIA 125G BEZ GLUTENA
Pakovanje 125 g 4 prodavnice Barkod 8008698010402
315,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
2.520,00 din/kg
Najskuplje je 339,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
315,00 din2.520,00 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta315,00 din2.520,00 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta315,00 din2.520,00 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik339,99 din2.719,92 din/kg+24,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 315,00 | 315,00 |
| 01.09.2026. | 315,00 | 315,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS MARIA PLAIN 125G SCHARFortuna Market
- KEKS MARIA 125G BEZ GLUTENAIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- Leon%149,99
- Trnava Promet154,00
+38 prodavnica928,57 din/kg
−21%KEKS PLAZMA 800G
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−28%KEKS MINI MINI PLAZMA 200G
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi%159,99
+37 prodavnica749,50 din/kg
−19%KEKS CHOCO MINIS MILKA 150G
- Trnava Promet154,00
- Transkom 94155,00
- Cash & Carry Plus164,99
+37 prodavnica1.026,67 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Soulfood%209,99
+37 prodavnica1.359,92 din/kg

















