Cene → Slatkiši i žitarice → Kremovi i namazi
Kremovi i namazi
271 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- Šumadija Market839,00
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−20%Krem Nutella 400 g
- Metalac Market499,00
- VP Dima499,90
- ZAM499,90
+24 prodavnice1.247,50 din/kg
Krem Tabla Mlečna za za 85 g
- VP Dima49,90
- Trnava Promet68,00
- Europrom79,90
+24 prodavnice587,06 din/kg
Krem Eurocrem casa 200g
- Cash & Carry Plus139,99
- Metalac Market155,00
- Trnava Promet158,00
+24 prodavnice699,95 din/kg
−18%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg
−38%Krem Duo Lino Lada 700 g
- Podunavlje%549,99
- VUM569,99
- Cash & Carry Plus588,99
+23 prodavnice785,70 din/kg
Krem Eurocrem Posni 250 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Univerexport207,99
- Fortuna Market214,99
+23 prodavnice799,96 din/kg
−37%Krem Gold Lino Lada 650 g
- Univerexport%549,00
- Podunavlje%549,99
- VUM549,99
+22 prodavnice844,62 din/kg
Krem Tabla za Jelo i Kuvanje Crna Čokolend 100 g
- Leon41,99
- Trnava Promet45,00
- Univerexport47,99
+22 prodavnice419,90 din/kg
−17%Krem Tabla za Jelo i Kuvanje Posna Čokolend 100 g
- Trnava Promet45,00
- Univerexport47,99
- VP Dima49,90
+22 prodavnice450,00 din/kg
Krem Eurocrem 50 g
- Čutura39,99
- Soulfood39,99
- Metalac Market45,00
+21 prodavnica799,80 din/kg
−13%SL Eurocrem Činija 800+10%
- Cash & Carry Plus496,99
- Trnava Promet542,00
- Šumadija Market589,00
+21 prodavnica621,24 din/kg
Krem Nutella 200 g
- Super Vero359,99
- Cash & Carry Plus365,99
- Univerexport369,99
+20 prodavnica1.799,95 din/kg
−17%Krem Tabla za Jelo i Kuvanje Bela Čokolend 100 g
- Trnava Promet45,00
- Univerexport47,99
- Cash & Carry Plus49,99
+20 prodavnica450,00 din/kg
−19%Krem Tabla Mony Riža 75 g Pionir
- Trnava Promet85,00
- Cash & Carry Plus86,99
- Tekijanka%89,99
+19 prodavnica1.133,33 din/kg
Štapići sa Kremom Stiks Fineti 45 g
- Sunce (Qvattro)169,99
- Cash & Carry Plus241,50
- Metalac Market249,00
+18 prodavnica3.777,56 din/kg
−25%Candy rush krem banana crna 240g
- VP Dima%119,90
- Medius%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+18 prodavnica499,58 din/kg
Štapići sa Kremom Dips Fineti 45 g
- Sunce (Qvattro)169,99
- Cash & Carry Plus230,00
- Metalac Market249,00
+17 prodavnica3.777,56 din/kg
−15%Krem Eurocrem činija 300g
- Cash & Carry Plus209,99
- Trnava Promet227,00
- Fortuna Market229,99
+17 prodavnica699,97 din/kg
−38%Krem Tabla Mony Riža 150 g Pionir
- Univerexport%129,99
- Euro Ša M%159,90
- Cash & Carry Plus159,99
+17 prodavnica866,60 din/kg
−18%Krem Nugat Cipiripi 400 g
- Cash & Carry Plus276,83
- Sunce (Qvattro)%287,78
- Mikromarket%304,99
+17 prodavnica692,08 din/kg
−23%Krem Gold Creamy Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Sunce (Qvattro)339,99
+16 prodavnica914,26 din/kg
−40%Krem Eurocrem 1 kg
- BB Trade%599,99
- Cash & Carry Plus599,99
- Metalac Market629,00
+16 prodavnica599,99 din/kg
Krem Podravka Lino Lada Kokos 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Trnava Promet332,00
+15 prodavnica914,26 din/kg
Krem Duo Simka 375 g
- Trnava Promet205,00
- RIČ219,99
- Aleksandrović229,99
+15 prodavnica546,67 din/kg
−17%Čokolada Najlepše Želje Mlečni Krem 100 g Štark
- Maxi · Mega Maxi%159,99
- Aleksandrović169,99
- Metalac Market179,00
+14 prodavnica1.599,90 din/kg
−13%Cipiripi Krem 90 g
- Mere65,90
- Cash & Carry Plus67,99
- Sunce (Qvattro)%69,38
+15 prodavnica732,22 din/kg
Krem tečni CIPIRIPI 750 g
- Cash & Carry Plus469,99
- Trnava Promet517,00
- Euro Ša M519,00
+15 prodavnica626,65 din/kg
Štapići sa Kremom Nutella&Go 52 g
- Cash & Carry Plus189,99
- Super Vero196,99
- Šumadija Market199,00
+14 prodavnica3.653,65 din/kg
−19%Krem Lino Lada Duo 500 g
- Trnava Promet405,00
- Fortuna Market409,99
- Europrom419,90
+14 prodavnica810,00 din/kg
−32%Čokolada Mlečna Mlečni Krem Pionir 100 g
- Euro Ša M%114,90
- Medius%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+14 prodavnica1.149,00 din/kg
Krem Banana Bela 240 g PVC Candy Rush
- Cash & Carry Plus129,99
- Trnava Promet130,00
- Euro Ša M135,00
+14 prodavnica541,63 din/kg
Krem Tabla Patrolna Šapa 80 g
- Transkom 9474,90
- Europrom79,90
- Aleksandrović89,99
+13 prodavnica936,25 din/kg
−20%Krem Waltz 500 g
- Aleksandrović199,99
- Europrom284,00
- Medius299,74
+13 prodavnica399,98 din/kg
−11%Eurocrem Tečni 80 g Swisslion
- Fortuna Market69,99
- Euro Ša M71,00
- Aleksandrović79,99
+11 prodavnica874,88 din/kg
−42%Safari Plastično Jaje Igračka i Krem od Lešnika 15 g
- Idea · Mercator · Roda%35,00
- Trlić39,90
- Morava43,00
+9 prodavnica2.333,33 din/kg
−17%Krem Lino Lada Milk 700 g Podravka
- Fortuna Market%499,99
- Cash & Carry Plus579,99
- Trnava Promet606,00
+11 prodavnica714,27 din/kg
−11%Krem tečni CIPIRIPI nugat 750 g
- Cash & Carry Plus464,99
- Trnava Promet517,00
- Europrom599,90
+10 prodavnica619,99 din/kg
−13%SL Eurovafel Milk&Kakao Eurokrem 180 g
- Cash & Carry Plus92,99
- Euro Ša M105,00
- Aleksandrović109,99
+10 prodavnica516,61 din/kg
Kakao Krem Proteinski In 250 g
- Podunavlje383,55
- dm399,00
- Univerexport399,00
+9 prodavnica1.534,20 din/kg
Krem Lino Lada Milk Mania 350 g
- RIČ339,99
- Sunce (Qvattro)343,99
- Aleksandrović349,99
+8 prodavnica971,40 din/kg
−22%Krem Nutella 600 g
- Trlić549,00
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Šumadija Market686,00
+6 prodavnica915,00 din/kg
−18%Čokolada Milk Krem 94 g Smilies
- Luki119,90
- Idea · Mercator · Roda%135,00
- Cash & Carry Plus139,99
+6 prodavnica1.275,53 din/kg






























