Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Mini Krem Brule Roshen 43 g

Čokolada Mini Krem Brule Roshen 43 g
Pakovanje 43 g 10 prodavnica Barkod 4823077613630
54,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
1.276,74 din/kg
Najskuplje je 114,00 din, +108% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
54,90 din1.276,74 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta69,90 din1.625,58 din/kg+15,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad81,99 din1.906,74 din/kg+27,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 86,18 – 99,99 din89,42 din2.079,53 din/kg+34,52 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta94,99 din2.209,07 din/kg+40,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta94,99 din2.209,07 din/kg+40,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd94,99 din2.209,07 din/kg+40,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta95,00 din2.209,30 din/kg+40,10 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta99,99 din2.325,35 din/kg+45,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu114,00 din2.651,16 din/kg+59,10 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Idea · Roda · Mercator · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 54,90 | 94,99 |
| 20.09.2026. | 54,90 | 94,99 |
| 01.09.2026. | 54,90 | 89,99 |
Promene cene
- Prima 02.10. 96,00 → 114,00 din +19%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROSHEN COKO BAR 43G CREM BRULEAleksandrović
- COKOLADNI BAR MLECNI CREAM BRULEE 43GAroma, City
- BAR ČOK MLE CREAM BRULEE 43G ROSHENIdea, Mercator, Roda
- COKO.BAR ML.CREAM BRULEE 43GMikromarket
- COK.BAR KREM BRULEE 43G ROSHENPrima
- ČOKOLADNI BAR MLEČNI CREAM BRULEE 43GR ROCHENSuper Vero
- ROSHEN ML.COK. BRULE 43G30#Transkom 94
- ROSHEN ML.BAR 43g krem bruleTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−57 % po kgČokolada Mini Nugat i Karamela Super 40 g
- Cash & Carry Plus21,99
- Univerexport29,81
- Prima30,00
+2 prodavnice549,75 din/kg
−48 % po kgČokolada Mini Višnja Cica Maca 30 g
- Aksa20,00
- Trnava Promet34,00
- Euro Ša M37,00
+14 prodavnica666,67 din/kg
−48 % po kgČokolada Mini Suvo Grožđe Cica Maca 30 g
- Aksa20,00
- Morava%29,90
- Trnava Promet34,00
+18 prodavnica666,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−28%Čokolada Mlečna Noisette Najlepše Želje 85 g
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
- Aman%149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg
−25%Čokolada za Jelo i Kuvanje Menaž 200 g
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%309,99
+29 prodavnica1.499,95 din/kg










