Cene → Slatkiši i žitarice → Krem Tabla Patrolna Šapa 80 g

Krem Tabla Patrolna Šapa 80 g
Pakovanje 80 g 16 prodavnica Barkod 3897900401986
74,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
936,25 din/kg
Najskuplje je 127,30 din, +70% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
74,90 din936,25 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta79,90 din998,75 din/kg+5,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula89,99 din1.124,88 din/kg+15,09 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta89,99 din1.124,88 din/kg+15,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta93,95 din1.174,38 din/kg+19,05 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta99,00 din1.237,50 din/kg+24,10 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta99,90 din1.248,75 din/kg+25,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta99,99 din1.249,88 din/kg+25,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu99,99 din1.249,88 din/kg+25,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta104,99 din1.312,38 din/kg+30,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta108,23 din1.352,88 din/kg+33,33 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din1.362,50 din/kg+34,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta109,97 din1.374,63 din/kg+35,07 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta109,99 din1.374,88 din/kg+35,09 din
-
Mere47 radnji u 35 mesta119,90 din1.498,75 din/kg+45,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 125,34 – 136,11 din127,30 din1.591,25 din/kg+52,40 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 79,90 | 104,99 |
| 01.09.2026. | 79,90 | 104,99 |
Promene cene
- Transkom 94 01.10. 82,90 → 74,90 din -10%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOL.PATROLNA SAPA 80GAleksandrović
- PAW PATROL MLECNA COKOLADA 80GAman
- KAKAO TABLA PAW PATROL 80GBB Trade
- COKOLADA PATROLNA SAPA 80grCash & Carry Plus
- COKOLADA PATROLNA SAPA 80G/48 STRONGČutura
- COKOLADA PATROLNA SAPA 80GEuro Ša M, Medius
- PATROLNA SAPA KAKAO BAR 80gEuroprom
- MLECNI KAKAO BAR 80g PATROLNA STAPALuki
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −58 % po kg
Krem Tabla za Kuvanje 100 g Galija
- Mere38,90
- Trnava Promet42,00
- Aman59,99
389,00 din/kg - −58 % po kg
Krem tabla posna 100 g Galija
- Mere38,90
- Trnava Promet42,00
- Aman43,00
389,00 din/kg - −58 % po kg
Krem tabla bela 100 g Galija
- Mere38,90
- Trnava Promet42,00
389,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- ZAM849,90
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−18%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg








