Cene → Slatkiši i žitarice → Krem tabla crna 0100 Galija 30
Krem tabla crna 0100 Galija 30
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 8600102962101
38,90 din
najjeftinije u prodavnici Mere
389,00 din/kg
Najskuplje je 59,99 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
38,90 din389,00 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta42,00 din420,00 din/kg+3,10 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta59,99 din599,90 din/kg+21,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 38,90 | 42,00 |
| 01.09.2026. | 38,90 | 42,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM TABLA ZA KUVANJE 100G GALIJAAman
- Galija kakao krem tabla za jelo i kuvanje, 100gMere
- Krem tabla crna 0100 Galija 30Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+34 prodavnice842,57 din/kg
−31%KREM EUROCREM 500G
- Prima%299,99
- RIČ%299,99
- Leon319,99
+34 prodavnice599,98 din/kg
−16%KREM DUO LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
+32 prodavnice799,97 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
- Trlić%699,99
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
+29 prodavnica933,32 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- Cash & Carry Plus319,99
+28 prodavnica799,97 din/kg
−27%KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
−20%KREM NUTELLA 400G
- Metalac Market499,00
- VP Dima499,90
- ZAM499,90
+25 prodavnica1.247,50 din/kg
KREM EUROCREM 100G
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg











