Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
7.070 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

BOMBONE GUMENE LITTLE MIX FINI 100G
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex145,15
- Sunce (Qvattro)149,99
+5 prodavnica1.349,90 din/kg
BOMBONE GUMENE LIJANE FINI 100G
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex145,15
- Roda159,99
+5 prodavnica1.349,90 din/kg
BOMBONE GUMENE LUBENICA VIDAL 90G
- Cash & Carry Plus119,99
- RIČ119,99
- Idea · Mercator · Roda133,50
+3 prodavnice1.333,22 din/kg
BOMBONE GUMENE MEGA SWEET MIX VIDAL 90G
- Cash & Carry Plus119,99
- RIČ119,99
- Idea · Mercator · Roda133,50
+3 prodavnice1.333,22 din/kg
−59%ČOKOLADA MINI BLACK&WHITE LION 42G
- Idea · Mercator · Roda%35,00
- Aleksandrović69,99
- Fortuna Market70,39
+3 prodavnice833,33 din/kg
BAR BEZ GLUTENA KOKOS I KAKAO BOMBUS 50G
- dm165,00
- Idea · Mercator · Roda178,12
- Aksa179,00
+3 prodavnice3.300,00 din/kg
BAR RAW ENERGY POMORANDŽA I KAKAO ZRNO BOMBUS 50G
- Idea · Mercator · Roda178,12
- Aksa179,00
- dm179,00
+3 prodavnice3.562,40 din/kg
KREM BLOK EUROCREM 200G
- Čutura129,99
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet177,00
+5 prodavnica649,95 din/kg
NOVOGODIŠNJI PAKETIĆ SWISSLION 1220G KESA
- Fortuna Market1.099,99
- Mikromarket1.199,00
- Aleksandrović1.199,99
+5 prodavnica901,63 din/kg
KAKAO FLIPSI ČAR NA DAR TAKOVO 375G
- Cash & Carry Plus254,99
- Fortuna Market279,99
- Trlić309,99
+5 prodavnica679,97 din/kg
−50%KEKS SA ČOKOLADOM PIONIR 145G
- Idea · Mercator · Roda%85,00
- Cash & Carry Plus148,50
- Euro Ša M156,00
+3 prodavnice586,21 din/kgŽITNI BAR ČOKO VIŠNJA VITANOVA 35G
- Trnava Promet49,00
- Cash & Carry Plus49,99
- Euro Ša M53,00
+5 prodavnica1.400,00 din/kg
MUSLI TROPIC FUN&FIT 1KG
- Cash & Carry Plus699,99
- Super Vero987,99
- Maxi Online · Mega Maxi995,99
+4 prodavnice699,99 din/kg
USKRŠNJI PAKETIĆ LABUDOVIĆ 50G
- Aleksandrović79,90
- Prima79,90
- Senta Promet83,19
+5 prodavnica1.598,00 din/kg
KAŠA OVSENA CREME BRULEE DOBRA 60G
- Aleksandrović79,99
- Super Vero84,99
- Univerexport90,99
+5 prodavnica1.333,17 din/kg
−25%KAŠA OVSENA PROTEIN ČOKOLADA&VIŠNJA FUN&FIT 55G
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- RIČ99,99
- Super Vero99,99
+3 prodavnice1.636,18 din/kg
−25%KAŠA OVSENA PROTEIN ČOKOLADA&BANANA FUN&FIT 55G
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- RIČ99,99
- Super Vero99,99
+3 prodavnice1.636,18 din/kg
−9%KREKERI SLATKI SA URMOM GRANUM 80G
- Aksa189,00
- Super Vero%230,99
- Idea · Mercator · Roda249,99
+3 prodavnice2.362,50 din/kg
KAŠA ORGANSKA OVSENA CHIA&GOJI BIO ŠPAJZ 60G
- Aksa135,00
- Univerexport147,99
- BB Trade149,97
+5 prodavnica2.250,00 din/kg
KAŠA ORGANSKA OVSENA ŠUMSKO VOĆE BIOŠPAJZ 60G
- Aksa135,00
- Super Vero152,99
- BB Trade154,97
+5 prodavnica2.250,00 din/kg
BOMBONJERA KUGLICE ČOKOLADNE CRISPY SMILIES 120G
- Aleksandrović99,99
- Mere247,00
- Cash & Carry Plus249,40
+5 prodavnica833,25 din/kg
NAMAZ LEŠNIK VEGAN NUT NUT 300G
- VUM699,99
- Idea · Mercator · Roda739,99
- Fortuna Market749,99
+3 prodavnice2.333,30 din/kg
KREM POSNI AMORETTI 450G
- Trlić289,00
- Aman303,99
- Aleksandrović319,99
+5 prodavnica642,22 din/kg
USKRŠNJI ČOKO ZEC LABUDOVIĆ 10G
- Euro Ša M24,00
- Luki24,90
- Senta Promet24,99
+5 prodavnica2.400,00 din/kgČOKOLADNA FIGURA DEDA MRAZ LABUDOVIĆ 10G
- Prima11,90
- Aksa19,00
- Senta Promet25,46
+5 prodavnica1.190,00 din/kg
CORN FLAKES CHOCO O CLOCK 300G
- Cash & Carry Plus269,99
- Trnava Promet270,00
- Trlić299,00
+5 prodavnica899,97 din/kgKEKS MLEVENI ŽENEVA 500G
- Luki99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Trnava Promet105,00
+5 prodavnica199,80 din/kgPRALINE KOCKA LILLY 255G
- Cash & Carry Plus119,99
- Mere123,90
- Univerexport124,01
+5 prodavnica470,55 din/kg
BAR BEZ ŠEĆERA KAKAO LEŠNIK I VOĆE TRUE STORY 25G
- Mikromarket95,00
- BB Trade97,97
- Aksa99,00
+5 prodavnica3.800,00 din/kg
−14%BAR BEZ ŠEĆERA VIŠNJA LEŠNIK TRUE STORY 25G
- Mikromarket95,00
- BB Trade97,97
- Univerexport%98,99
+5 prodavnica3.800,00 din/kg
−32%PAHULJICE BEZ GLUTENA OD GRAŠKA SLAVUJ 300G
- Univerexport%163,99
- Idea · Mercator · Roda199,80
- Super Vero209,99
+3 prodavnice546,63 din/kg
KEKS SPELTA KAKAO I SECKANI LEŠNIK DREN 150G
- BB Trade269,97
- Idea · Mercator · Roda288,00
- Super Vero289,99
+3 prodavnice1.799,80 din/kg
KEKS SPELTA KOKOS DREN 150G
- BB Trade249,97
- Idea · Mercator · Roda264,00
- Super Vero264,99
+3 prodavnice1.666,47 din/kg
−8%PUTER PROTEIN BADEMOV VANILA&KOKOS SWEETFIT 32G
- BB Trade159,97
- dm169,00
- Super Vero169,99
+5 prodavnica4.999,06 din/kg
ČOKOLADNE PRALINE SET SWEET CHOICE 75G
- Senta Promet249,98
- Medius249,99
- Univerexport258,15
+5 prodavnica3.333,07 din/kg
BOMBONJERA NOVOGODIŠNJA SWEET CHOICE 66G
- Univerexport249,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
- Senta Promet319,99
+3 prodavnice3.787,73 din/kg
PRALINE ČOKOLADNE POKLON SET IRVAS 100G
- Prima449,90
- Europrom699,90
- BB Trade899,98
+5 prodavnica4.499,00 din/kg
ČOKOLADNE PRALINE USKRŠNA KUĆICA SWEET CHOICE 60G
- Europrom199,90
- Medius199,99
- Univerexport207,32
+5 prodavnica3.331,67 din/kg
−33%BOMBONE GUMENE OCEAN PARK BEBETO 80G
- Univerexport%82,99
- Idea · Mercator · Roda%94,99
- Fortuna Market109,99
+3 prodavnice1.037,38 din/kg
−22%MERCI PRALINE COCONUT 250GR
- Aleksandrović449,99
- Idea · Mercator · Roda%799,99
- Cash & Carry Plus899,97
+3 prodavnice1.799,96 din/kg
NUT & GO BADEM 34G
- Cash & Carry Plus59,99
- ZAM69,90
- Soulfood74,99
+5 prodavnica1.764,41 din/kg
LABUDOVIC MARSHMELLOW LIZALICA U OBLIKU SUNDER BOBA 45G1/12
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go169,99
- Euro Ša M193,00
- Medius199,67
+3 prodavnice3.777,56 din/kg
−4%NS BOMI MINI CAKE KAJSIJA 165G
- Čutura119,00
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)%133,99
+5 prodavnica721,21 din/kg
BAMBI WELLNESS GRANOLA BRUSNICA 60G
- Sunce (Qvattro)79,99
- Senta Promet82,50
- Šumadija Market83,00
+5 prodavnica1.333,17 din/kg
SL BEVITA KEKS 170GR
- Soulfood51,99
- Aleksandrović54,99
- Euro Ša M66,00
+5 prodavnica305,82 din/kg
−14%MORAVKA MUSLI CLASSIC 250GR
- Prima97,00
- Luki99,90
- Aleksandrović99,99
+5 prodavnica388,00 din/kg
BOMI BOMILINO KREM 800G
- Aleksandrović329,99
- Čutura349,99
- Cash & Carry Plus359,99
+5 prodavnica412,49 din/kg
NS BOMI SUPER - DESERT BANANA 300G
- Cash & Carry Plus149,99
- Trnava Promet168,00
- Fortuna Market179,00
+5 prodavnica499,97 din/kg






























