Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
7.070 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

ROYAL WALTZ BLOK 3X90G 16/1
- Aleksandrović179,99
- Gomex185,18
- Senta Promet189,99
+5 prodavnica666,63 din/kg
−29%AR OVSENA KASA SUMSKO VOCE 60G
- Čutura45,00
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Trlić59,90
+5 prodavnica750,00 din/kg
−29%AS TRADE OVSENA KASA COKOLADA LESNIK 64G
- Čutura45,00
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Trnava Promet57,00
+5 prodavnica703,13 din/kg
DIPPO FUN COK.KORNET SA IGRACKOM 25G
- VUM84,00
- Gomex91,80
- Euro Ša M96,00
+5 prodavnica3.360,00 din/kg- −42%
*ANJ CHOCO PRINCES JAJE 15G
- Idea · Mercator · Roda%35,00
- VUM44,99
- Cash & Carry Plus45,30
+3 prodavnice2.333,33 din/kg 
*Zvaka SHOCK jagoda 4g ChupaChups 100
- Aleksandrović8,90
- Transkom 949,99
- Trnava Promet11,00
+5 prodavnica2.225,00 din/kg
Bombonjera GRIOTTE 0153 Kras
- Aleksandrović379,99
- Euro Ša M406,00
- Trnava Promet467,00
+5 prodavnica2.483,59 din/kg
Euroblok karamel 0100 Takovo 40
- Trnava Promet78,00
- Europrom79,90
- Cash & Carry Plus79,99
+5 prodavnica780,00 din/kg
DESSERT La Boheme parfe 0200 Serbofood
- Cash & Carry Plus169,98
- Aleksandrović169,99
- Trnava Promet172,00
+5 prodavnica849,90 din/kg
−14%Bombone PURE LOVE coko nugat 0500 Konti
- Mere264,90
- Aleksandrović299,99
- Čutura%299,99
+5 prodavnica529,80 din/kg
−20%Biskvit Tropical kokos 0180 Dr Gerard
- Sunce (Qvattro)%155,99
- Trnava Promet186,00
- RIČ199,99
+5 prodavnica866,61 din/kg
Keks Wellness suvo grozdje 42g Bambi 12
- Trnava Promet53,00
- Idea · Mercator · Roda57,99
- Transkom 9459,00
+3 prodavnice1.261,90 din/kg
*Keks Wellness cokolada 42g Bambi 12
- Trnava Promet53,00
- Idea · Mercator · Roda57,99
- Transkom 9459,00
+3 prodavnice1.261,90 din/kg
*Cokolada crunchy lesnik 0100 Pionir 36
- Trnava Promet83,00
- Aleksandrović89,99
- Šumadija Market98,00
+5 prodavnica830,00 din/kg
MUSLI diet 0200 Unac 10
- Trnava Promet69,00
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market79,99
+5 prodavnica345,00 din/kgKrem tabla 0100 KAKAO Gold 60
- Trnava Promet42,00
- Aleksandrović44,99
- Fortuna Market44,99
+5 prodavnica420,00 din/kgKrem tabla 0100 POSNA KAKAO Gold 60
- Trnava Promet42,00
- Aleksandrović44,99
- Fortuna Market44,99
+5 prodavnica420,00 din/kg
Desert JUHU mleko 0030 Banat 45
- Aleksandrović24,90
- Aksa26,00
- Mikromarket43,00
+5 prodavnica830,00 din/kg
Ratluk orah 0500 Kafa tex 8
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet192,00
- Trlić199,99
+5 prodavnica359,98 din/kg
Ratluk vanila 0200 Kafa tex 15
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet76,00
- Trlić79,00
+5 prodavnica324,95 din/kg
Ratluk vanila 0500 Kafa tex 8
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet168,00
- Transkom 94174,90
+5 prodavnica309,98 din/kgPraline NELINO black cookie 0150 Nelly
- VUM279,99
- Sunce (Qvattro)299,99
- Senta Promet302,59
+5 prodavnica1.866,60 din/kgDesert SUPER 0200 lesnik stapici NS Bomi
- Cash & Carry Plus119,99
- Trnava Promet129,00
- Fortuna Market139,00
+5 prodavnica599,95 din/kg
Desert SUPER 0200 malina stapici NS Bomi
- Cash & Carry Plus118,78
- Trnava Promet129,00
- Idea · Mercator · Roda139,99
+3 prodavnice593,90 din/kg
−8%Krem tecni GOLD 0400 16
- Aleksandrović99,90
- Prima129,50
- Trnava Promet%155,00
+5 prodavnica249,75 din/kg
Bombone JAKE malina 18g Packom 12
- Trnava Promet63,00
- Fortuna Market64,99
- Super Vero70,99
+5 prodavnica3.500,00 din/kg
Pahuljice ovsene nemacke 0250 Unac 10
- Trnava Promet75,00
- Cash & Carry Plus76,99
- Sunce (Qvattro)77,99
+5 prodavnica300,00 din/kgKeks DUNAV posni 0600 Eskom 10
- Svetofor106,90
- Mere115,90
- Cash & Carry Plus119,99
+5 prodavnica178,17 din/kgPucketava Secerna Vuna 0024 Kico 12
- RIČ89,99
- Tekijanka90,72
- Euro Ša M98,00
+5 prodavnica3.749,58 din/kgZvake TOPSHOCK cola Kervan 100
- Cash & Carry Plus5,99
- Trnava Promet6,00
- Luki6,90
+5 prodavnica1.711,43 din/kg
POPKEK banana 0035 ETI 24
- Cash & Carry Plus24,99
- Metro30,20
- Trnava Promet35,00
+5 prodavnica714,00 din/kgKeks sendvic BIFA pistaci 0500
- Trnava Promet190,00
- Aleksandrović219,99
- Euro Ša M228,00
+5 prodavnica380,00 din/kg
Mafin BIFA mini cokolada 180g
- Trnava Promet127,00
- Mere149,90
- Aleksandrović149,99
+5 prodavnica705,56 din/kg
BOMBONE CHERRY EXPLOS.10g CHUPS
- BB Trade25,97
- Trlić29,99
- Euro Ša M33,00
+5 prodavnica2.597,00 din/kg
−18%MILKA 100gr RAISINS&NUTS
- Lidl%139,99
- Senta Promet148,52
- BB Trade179,97
+5 prodavnica1.399,90 din/kg
−47%COPPENRATH SPECULATINO KEKS 600G
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Sunce (Qvattro)261,99
- Mikromarket305,00
+3 prodavnice350,00 din/kg
BOUNTY TRIO 185g
- Idea · Mercator · Roda129,30
- Trlić149,00
- Euro Ša M177,00
+3 prodavnice1.521,18 din/kg
NUT & GO KIKIRIKI 36G
- Cash & Carry Plus49,99
- Metro59,00
- Mikromarket59,99
+5 prodavnica1.388,61 din/kg
PURE LOVE SA UKUSOM KARAMELE 500G
- Mikromarket295,00
- Cash & Carry Plus319,99
- ZAM349,90
+5 prodavnica590,00 din/kg
ROSHEN ML.BAR 40g KARAMELOM
- Aleksandrović34,90
- Gomex47,52
- Trlić69,90
+5 prodavnica872,50 din/kg
ROSHEN COKO BAR DARK 43g
- Sunce (Qvattro)42,99
- Trlić59,90
- Transkom 9484,90
+5 prodavnica999,77 din/kg
GO NUTRI BAR JAGODA I BELI KREM 25G
- Aleksandrović39,99
- Sunce (Qvattro)44,99
- Aroma49,10
+5 prodavnica1.599,60 din/kg
SLAMCICE SA UKUSOM JAGODE 5/1
- Cash & Carry Plus69,99
- Mikromarket79,00
- Trlić80,00
+5 prodavnica2.333,00 din/kg
−51%MILKA SANTA SPECIAL DESIGN 90G
- Idea · Mercator · Roda%220,00
- Prima229,50
- RIČ249,99
+3 prodavnice2.444,44 din/kg
−52%MILKA XMAS BONBON BAG 130G
- Euro Ša M190,00
- Morava244,00
- Idea · Mercator · Roda%290,00
+3 prodavnice1.461,54 din/kg
MILKA 86g BOMBONS OREO
- Aleksandrović199,99
- Euro Ša M253,00
- Trlić259,99
+5 prodavnica2.325,47 din/kg
MIX PROIZVODA HAPY MOM 184GR KINDER
- Trlić579,99
- Aksa599,00
- Europrom639,90
+5 prodavnica3.152,12 din/kg
ZLATNI PEK 145g POLUCOKOLADIRAN KEKS
- Europrom103,00
- Euro Ša M105,00
- BB Trade105,42
+5 prodavnica710,34 din/kg





























