Cene → Slatkiši i žitarice → Simka Pistaći Krem 13% Pistaća 350 g
Simka Pistaći Krem 13% Pistaća 350 g
Pakovanje 350 g 9 prodavnica Barkod 8605032912776
459,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.314,26 din/kg
Najskuplje je 589,00 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
459,99 din1.314,26 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta469,90 din1.342,57 din/kg+9,91 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta505,00 din1.442,86 din/kg+45,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta519,99 din1.485,69 din/kg+60,00 din
-
Aleksandrović5 prodavnica: 479,99 - 549,99 din · Negotin, Kladovo, Zaječar549,99 din1.571,40 din/kg+90,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26479,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99479,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38549,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb549,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68549,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta559,00 din1.597,14 din/kg+99,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu571,00 din1.631,43 din/kg+111,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta579,99 din1.657,11 din/kg+120,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd589,00 din1.682,86 din/kg+129,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 459,99 | 519,99 |
| 01.09.2026. | 459,99 | 519,99 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 479,99 → 549,99 din +15%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM OD PISTACA 350G SIMKAAleksandrović
- KREM SIMKA-PISTACI 350grCash & Carry Plus
- KREM SIMKA PISTAC 13% 350gEuroprom
- KREM 13% PISTACI 350G SIMKAPrima
- SIMKA PISTAĆI KREM 13% PISTAĆA 350gŠumadija Market
- SIMKA PISTAC KREM 350G SA 13% PISTACATrlić
- Krem tecni SIMKA pistaci 0350Trnava Promet
- SIMKA PISTAĆ KREM 350GVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−58 % po kgKrem Duo Simka 375 g
- Trnava Promet205,00
- RIČ219,99
- Aleksandrović229,99
+15 prodavnica546,67 din/kg
−53 % po kgKrem Kakao Simka 375 g
- Aleksandrović229,99
- Univerexport270,04
- Cash & Carry Plus284,99
+6 prodavnica613,31 din/kg
−35 % po kgKrem Premium 13% Lesnik Simka 350 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Mega Maxi440,99
857,11 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima



