Cene → Slatkiši i žitarice → Eti Puf Cocoa 18 g

Eti Puf Cocoa 18 g
Pakovanje 18 g 10 prodavnica Barkod 8690526060231
17,95 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje
997,22 din/kg
Najskuplje je 24,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
17,95 din997,22 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula17,99 din999,44 din/kg+0,04 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta18,00 din1.000,00 din/kg+0,05 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik18,99 din1.055,00 din/kg+1,04 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta19,90 din1.105,56 din/kg+1,95 din
-
Aleksandrović3 prodavnice: 19,99 din · Kladovo, Negotin, Zaječar19,99 din1.110,56 din/kg+2,04 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3819,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb19,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9919,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta19,99 din1.110,56 din/kg+2,04 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu20,00 din1.111,11 din/kg+2,05 din
-
22,99 din29,00 din1.277,22 din/kg+5,04 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta24,99 din1.388,33 din/kg+7,04 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 17,95 | 19,95 |
| 01.09.2026. | 17,95 | 19,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ETI PUF COCOA 18GAleksandrović, Euro Ša M, Trlić
- KOLACIC PUF COCOA 18gr ETICash & Carry Plus
- ETI PUF COCOA 18GRČutura
- KEKS PUF COCOA ETI 18GFortuna Market
- ETI PUF COCOA 18grLuki
- RIM. ETI PUF COCOA 18GMikromarket
- bom.eti puf cocoa 18gr.rim groupPodunavlje
- MARSHMELLO BISKVIT PUF COCOA 18G ETIPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Eti Keks Tutku 120 g
- Leon99,99
- RIČ99,99
- Trlić%99,99
+24 prodavnice833,25 din/kg
−27%Eti Keks Tutku 126 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Sunce (Qvattro)119,99
+11 prodavnica793,57 din/kg
Eti Keks Petit Beurre Cocoa 270 g
- Fortuna Market204,99
- Trnava Promet205,00
- Cash & Carry Plus219,99
+10 prodavnica759,22 din/kg
Eti Browni Chocolate 35 g
- Mikromarket70,00
- VP Dima79,90
- Cash & Carry Plus89,99
+6 prodavnica2.000,00 din/kg
Eti Popkek Kakao 144 g
- Trlić150,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Sunce (Qvattro)249,99
+6 prodavnica1.041,67 din/kg
Eti Keks Petit Beurre 200 g
- Cash & Carry Plus104,99
- Fortuna Market109,99
- Euro Ša M115,00
+4 prodavnice524,95 din/kg
Eti Petit Beurre 400 g
- Cash & Carry Plus194,99
- Sunce (Qvattro)209,99
- Euro Ša M214,00
+3 prodavnice487,48 din/kg
Eti Puf Strawberry 18 g
- Cash & Carry Plus17,99
- Fortuna Market18,99
- Luki19,90
+3 prodavnice999,44 din/kg





