Cene → Slatkiši i žitarice → Sendvic keks PETIT BEURRE Coko 0270 ETI 15

Sendvic keks PETIT BEURRE Coko 0270 ETI 15
Pakovanje 270 g 13 prodavnica Barkod 8690526156385
204,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
759,22 din/kg
Najskuplje je 299,99 din, +46% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
204,99 din759,22 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta205,00 din759,26 din/kg+0,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula219,99 din814,78 din/kg+15,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta224,95 din833,15 din/kg+19,96 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta233,97 din866,56 din/kg+28,98 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta243,00 din900,00 din/kg+38,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu245,00 din907,41 din/kg+40,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta249,00 din922,22 din/kg+44,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta249,99 din925,89 din/kg+45,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd274,99 din1.018,48 din/kg+70,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta274,99 din1.018,48 din/kg+70,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta274,99 din1.018,48 din/kg+70,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta299,99 din1.111,07 din/kg+95,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 204,99 | 245,00 |
| 19.09.2026. | 204,99 | 245,00 |
| 01.09.2026. | 109,99 | 245,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS PETIT BEURRE ETI 270GBB Trade
- PETIT BEURRE 270grCash & Carry Plus
- KEKS PETIT BEURRE KAKAO 270G ETIFortuna Market
- KEKS ETI PETIT BEURRE COCOA 270GGomex
- KEKS PETIT BEURRE COCOA 270G ETIIdea, Mercator, Roda
- ETI KEKS PETIT BEURRE COCOA 270grLuki
- Keks kakao Petit Beurre Eti 270gMega Maxi
- keks eti petit beurre cocoa 270g rim groupPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −48 % po kg
Keks sendvic BIFA pistaci 0230 18
- Trnava Promet90,00
- Aleksandrović99,99
- Euro Ša M114,00
+1 prodavnica391,30 din/kg
−43 % po kgBIFA SENDVIC KEKS KAKAO 230GR STRONG
- Europrom99,90
- Aleksandrović99,99
- Euro Ša M114,00
+2 prodavnice434,35 din/kg
−35 % po kgKEKS SENDVIČ KAKAO TOTO 244G
- RIČ%119,99
- Leon121,99
- Trnava Promet128,00
+30 prodavnica491,76 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Sendvic keks BIFA JAGODA 500GR
- Mere186,90
- Aleksandrović219,99
- Cash & Carry Plus229,99
+1 prodavnica373,80 din/kgSendvic keks 500 g
- Svetofor158,11
- Mere164,90
316,22 din/kg
Sendvic keks coko.krem Leibniz 190g
- Maxi · Mega Maxi299,99
1.578,89 din/kgSendvic keks kakao Kitbis 200g
- Maxi · Mega Maxi129,99
649,95 din/kgSendvic keks vanila Kitbis 200g
- Maxi · Mega Maxi134,99
674,95 din/kg







