Cene → Slatkiši i žitarice → TORTINA 8/1 MLECNA 200g

TORTINA 8/1 MLECNA 200g
Pakovanje 200 g 9 prodavnica Barkod 5310115001089
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik
649,95 din/kg
Najskuplje je 212,00 din, +63% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije21 prodavnica: 129,99 - 149,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik129,99 din649,95 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33129,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38129,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7129,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26129,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43129,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10129,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15129,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb129,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2129,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68129,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36129,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296129,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5149,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb149,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb149,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25149,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb149,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta132,99 din664,95 din/kg+3,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula149,99 din749,95 din/kg+20,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta159,99 din799,95 din/kg+30,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd180,00 din900,00 din/kg+50,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta187,00 din935,00 din/kg+57,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta199,00 din995,00 din/kg+69,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta199,99 din999,95 din/kg+70,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu212,00 din1.060,00 din/kg+82,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 129,99 | 180,00 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 180,00 |
Promene cene
- Euro Ša M 21.09. 181,00 → 187,00 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTINA 200G MLEKO 8/1Aleksandrović
- TORTINA MLEKO 200gr VINCINNICash & Carry Plus
- TORTINA 200GR MLEKO 8/1Euro Ša M
- tortina mleko 200gr 12/1 kozmetik plusPodunavlje
- TORTINA MLECNA 200G VINCINIPrima
- Tortina 0.2 mlekoŠumadija Market
- VINCINNI TORTINA 200g MLECNA 8/1Sunce (Qvattro)
- TORTINA MLEKO 200GR 8/1 KOZMETIK PLUSTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Tortina 0200 kakao Vincinni 12
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+11 prodavnica649,95 din/kg
Tortina 0200 jagoda Vincinni 12
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+10 prodavnica649,95 din/kg
TORTINA 450G COKOLADA VINCINNI
- Metalac Market299,00
- Aleksandrović299,99
- Cash & Carry Plus300,00
+6 prodavnica664,44 din/kg
TORTINA 450G JAGODA VINCINNI
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Čutura319,99
+6 prodavnica444,42 din/kg
TORTINA 450G VANILA VINCINNI
- Cash & Carry Plus289,99
- Aleksandrović299,99
- Euro Ša M350,00
+3 prodavnice644,42 din/kg
TORTINA KAJSIJA 200g VINCINI
- Aleksandrović129,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M187,00
+3 prodavnice649,95 din/kg
TORTINA 450G BRUSNICA VINCINNI
- Aleksandrović199,90
- Cash & Carry Plus289,99
- Šumadija Market316,00
+2 prodavnice444,22 din/kgTORTINA 30g JAGODA VINCINI
- Aleksandrović17,90
- Euro Ša M29,00
- Trlić32,99
596,67 din/kg

